Boğaziçi Üniversitesi Ve Paribu, Blokzincir Eğitimi Başlatıyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  495999,595
  % -2,35
 • ETHEREUM/TL
  19650.2
  % -3,07
 • RIPPLE/TL
  12.6
  % -11,40
 • BITCOIN CASH/TL
  9202.06,168
  % 31,21
 • LITECOIN/TL
  2505.95
  % 8,59
 • COSMOS/TL
  206.59
  % -8,37
 • CARDANO/TL
  11.41
  % -4,19
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,18

Boğaziçi Üniversitesi ve Paribu, Blokzincir Eğitimi Başlatıyor

Türkiye’nin önder kripto para süreç platformu Paribu’nun blokzincir ekosistemine eğitim ve proje dayanaklarıyla katkıda bulunmak üzere hayata geçirdiği Paribu Hub, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlediği “Blokzincir Eğitimi” ile eğitim iş birliklerini genişletmeye devam ediyor. Paribu’nun iştirakçilerin yarısına burs vereceği eğitimler için son müracaat tarihi 22 Mart 2021.

Paribu Müracaat Konseyi Üyesi Cemil Şinasi Tıbbın ile Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ceylan Onay Şahin ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslı Sencer’in eğitim vereceği, 3-24 Nisan 2021 tarihleri ortasında gerçekleşecek programda; “Blokzincir nedir?”, “Para sistemleri ve blokzincir ilişkisi”, “Blokzincir ile yatırım ilişkisi” husus başlıkları ele alınacak. İştirakçiler eğitimlerde blokzincirin teknik olarak nasıl işlediği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilecek. Paribu Hubve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlenen “Blokzincir Eğitimi”aynı vakitte iştirakçilerine Ethereum örneğinde blokzincir pratiği yapabilme imkânı da sunacak.

Paribu’nun blockzincir konusunda kendini geliştirmek isteyen iştirakçilere burs imkânı sağlayarak dayanak verdiği programın sonunda, iştirakçilere Boğaziçi Üniversitesi onaylı “Katılım” ve “Başarı” evrakları verilecek.

Paribu Hub Eğitim İş Birliklerini Sürdürüyor

Blokzincir alanında kendini yetiştirmek isteyenler için iş birlikleriyle sertifikalı eğitimler düzenleyen Paribu Hub çalışmalarına bir dizi çalışmayla devam ediyor.

Paribu Hub bünyesinde devam eden eğitimler ortasında Kadir Has Üniversitesi Ömür Uzunluğu Eğitim Akademisi iş birliğiyle gerçekleştirilen “Blockchain Geliştirici Sertifika Programı” ve İhtilal Danyal Akademi iş birliğiyle düzenlenen “Para Tarihçesi ve Kripto Para Temelleri” eğitimleri yer alıyor.

Paribu Hub hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.paribu.com/hub adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. 2 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para süreci ve TL yatırma çekme süreci yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Takviye Birimi’yle kripto para süreçlerini kolaylaştırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance