Blockchain Oyunları Ve NFT’ler Derken Tanınan Altcoin Tüm Vakitler Rekoru Kırdı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  497164,400
  % -2,17
 • ETHEREUM/TL
  19609.93
  % -3,52
 • RIPPLE/TL
  12.9
  % -9,93
 • BITCOIN CASH/TL
  9169.75,471
  % 31,51
 • LITECOIN/TL
  2479.33
  % 6,88
 • COSMOS/TL
  208.04
  % -4,70
 • CARDANO/TL
  11.4
  % -3,61
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Blockchain Oyunları ve NFT’ler Derken Tanınan Altcoin Tüm Vakitler Rekoru Kırdı

Blockchain Oyunları ve NFT’ler Derken Tanınan Altcoin Tüm Vakitler Rekoru Kırdı

NFT’lerin popülerliği ve zincirler ortası birlikte çalışabilirlik son derece değerli hale geldi. Bu türlü olunca da bir token ivme kazandı.

Tanınan Altcoin Rekor Kırdı

Dijital teknoloji ve internet dünyanın dört bir yanından insanları birbirine bağladığından ve bizi global bir topluma dönüştürdüğünden, görüntü oyunları ve çevrimiçi oyunlar, son otuz yılda gezegendeki en büyük sanayilerden biri haline geldi.

Merkezsizlik ve blok zinciri teknolojisi, bir ekosistemi çalıştırmanın ve inşa etmenin dönüştürücü yeni bir yolu olarak güç topluyor. Bu nedenle Ultra (UOS), son aylarda ivme kazanan oyun odaklı bir proje.

Blockchain tabanlı bir PC oyun dağıtım platformu olan Ultra, oyuncular ve oyun geliştiricileri için oluşturuldu. Kullanıcıların oyunları ve oyun içi öğeleri yine satma yeteneği de dahil olmak üzere birden fazla gelir akışı geliştirmesine imkan tanıyor.

Projenin geliştiricileri, daha uygun kaynak tahsisi yoluyla fiyatsız kullanıcı hesabı oluşturma ve daha yüksek süreç hacmi sunmak için tasarlanmış EOSIO blok zincirinin özelleştirilmiş bir sürümünü oluşturdu.

Devasa Artış

Cointelegraph Markets ve TradingView’den gelen bilgiler, UOS’un geçen ay %225 arttığını, fiyatın 1 Şubat’ta 0.132 dolardan 22 Şubat’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.42 dolara yükseldiğini gösteriyor.

Üstteki grafikte görüldüğü üzere, UOS süreç hacmi Bithumb’daki listelemesinin akabinde 21 Şubat ve 22 Şubat tarihlerinde 31 milyon $’a ulaştı.

NFT Popülaritesi, Ultra’ya Takviye Sağlıyor

Misli olmayan tokenlar, şu anda kripto para ünitesinde en süratli büyüyen trendlerden biridir ve UOS, büyümelerinden yararlanmıştır. Ultra’daki geliştiriciler, eşsiz oyun içi öğelerin birden fazla piyasada ve sonunda merkezi olmayan borsalarda tekrar satılmasını sağlayabildikleri için NFT’lerin altında yatan teknolojiye odaklandılar.

Blockchain platformları ortasındaki birlikte çalışabilirlik, kripto ekosisteminde de değerli bir bahistir ve Ultra’daki grup, Ethereum üzerinde çalışma yeteneğini koruyacak yeni bir ana ağ geliştiriyor ve beta test ediliyor.

UOS, EOSIO blok zinciri ile birlikte çalışabilirken, Ultra geliştiricileri, NFT’nin The Sandbox (SAND) ve Elrond (EGLD) dahil olmak üzere başka birçok blok zinciriyle birlikte çalışabilirliğini de araştırıyor. Proje ayrıyeten Theta ile canlı yayın akışı ve zincirler ortası NFT transferlerini mümkün kılacak gelişen bir iştirake sahip.

Oyun devi Ubisoft ile olan ana iştirakinin yanı sıra, yarı iletken üreticisi AMD ve Atari üzere dünya çapında tanınan şirketlerle yapılan son paydaşlıklar da 2021’de UOS fiyatının yükselmesine yardımcı oldu.

Büyük isim iştirakleri, zincirler ortası birlikte çalışabilirlik ve NFT bölümünün büyümesi, kripto para ünitesi piyasasındaki yükseliş momentumundan yararlanmak için Ultra yeterli bir pozisyona sahip.

Oyun bölümünün öngörülebilir gelecekte üstel büyümesini sürdürmesi bekleniyor. Blockchain oyunları daha tanınan hale geldikçe, UOS birinci atak avantajına sahip olmaktan faydalanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance