• BITCOIN
  239326,255
  % 1,69
 • ETHEREUM
  10312.43
  % 13,75
 • RIPPLE
  2.03
  % 0,71
 • BITCOIN CASH
  3268.27,116
  % 2,07
 • LITECOIN
  1049.39
  % 3,63
 • COSMOS
  61.12
  % -0,19
 • CARDANO
  2.61
  % 2,60
 • TETHER
  7.41
  % 0,07

Bitexen Fiyat Tahmini – Bitexen ve Exen Coin Analizi

Bitexen Fiyat Tahmini – Bitexen ve Exen Coin Analizi

Yerli Kripto para borsası Bitexen tarafından üretilen ve piyasa sürülen Exen son zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde değer kazandı. Hal böyle olunca insanlar Exen coine yöneldi ve oldukça yüklü miktarlarda yatırım yaptı. Peki Exen coin daha ne kadar yükselecek, Bitexen analizi ile bizi neler bekliyor. Gelin birlikte Bitexen hakkında muhtemel senaryolara göz atalım. Bitexen fiyat tahmini ve Exen Coin analiz detayları aşağıda belirtilmiştir.

Bitexen Borsası Exen Coin Analiz ve Fiyat Tahmini

Bitexen grafik verilerine bakıldığında Exen coin fiyatı yaklaşık 2 haftadır sakin şekilde seyrini sürdürüyor. Exen fiyatı genel olarak 19₺ ile 22₺ arasında hareket ediyor, kısmi olarak küçük miktarlarda yükseliş ve düşüş gösteriyor. Yazım itibariyle ise Exen coin fiyatı 19.27₺ seviyelerinde işlem görüyor, ayrıca Exen coin Derinlik Grafiğine bakıldığı zaman alım emirlerinin satım emirlerinden baskın olduğu görülmektedir. Bitexen Derinlik Grafiği verilerinde alım emrinin baskın olması fiyatın daha düşük seviyelere hareket etmesinin önündeki en önemli engellerden birisidir.

İlgili Yazı: Bitexen Borsası ve Exen Coin Airdrop Nedir

Fiyatın düşüşü önündeki bir diğer engel ise önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen geri alım ve yakım işlemi. Bu neden de kısa vadeli olarak Exen coin fiyatının düşmeyeceğine bir diğer işaret olarak görülebilir. Tabi yapılan Exen coin fiyat tahmini için olağan şartlar geçerli, yani ani bir şekilde gerçekleşen yüksek miktarda satış fiyatın hızlı bir şekilde düşmesine neden olabilir. Bu durumlar göz önüne alındığında yakın vadede Exen coin fiyatı tekrar 20₺ seviyelerinin üzerine çıkabilir. Şuan Bitexen borsasının Exen grafik verilerine bakıldığı zaman 22₺ önemli bir direnç noktası olarak görülebilir, bu seviyenin üzerine yaşanan fiyat hareketleri daha yüksek seviyelerin kapısını açabilir.

Bitexen Fiyat Tahmini - Bitexen ve Exen Coin Analizi
Bitexen – Exen Coin Fiyat Grafiği

Bitexen analizi için olumsuz senaryo; Exen coin fiyatı için destek seviyesi 19₺ bandı olmuş durumda, bu seviyenin altına yaşanan bir düşüş daha fazla düşüşe neden olabilir. O yüzden alıcıların bu seviyeyi güçlü bir şekilde koruması gerekiyor. Bitexen borsası Exen coin analiz ve fiyat tahmini için yapılabilecek yorumlar bu şekilde.

Bitexen Geri Alım Nedir ve Exen Coin Geri Alım Ne Zaman

Bitexen borsası (İstanbul Teknik Üniversitesine Ait Değil!) çıkarmış olduğu ve sadece Bitexen üzerinde işlem gören Exen coin belli zamanlarda geri alıyor ve yakıyor. Bitexen borsası her ay düzenli olarak elde gelirlerinin %50’sini Exen coini geri satın almak için kullanır. Satın alınan EXEN Coinler Ethereum blokzinciri üzerinde yakılır, yani tekrar kullanılmaz. Bu geri alım işlemi tüm Exen coinler geri alınana kadar devam edecek. Geri alım zamanları ve yakım detayları “Dağıtım & Geri Alım Bilgileri” sekmesinde daha önceden duyurulur.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter, Telegram ve Facebook Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.