• BITCOIN
  86222,261
  % 1,69
 • ETHEREUM
  3106.81
  % 9,56
 • RIPPLE
  2.14
  % 3,37
 • BITCOIN CASH
  2157.22,427
  % 3,34
 • LITECOIN
  417.58
  % 4,59
 • COSMOS
  45.03
  % 4,43
 • CARDANO
  1.02
  % 2,03
 • TETHER
  7.35
  % 0,39

Bitexen Para Çekme ve Exen Coin Kazanma

Bitexen Para Çekme ve Exen Coin Kazanma

Bitexen kullanımı oldukça sade ve kolay bir kripto para borsasıdır. Proje tamamen Türk Mühendisler tarafından oluşturulmuştur. Bitexen üzerinden Bitcoin, Ethereum, Ripple ve daha birçok Kripto para alınıp satılabilir. Bitexen üzerinden Çekim ve yaptırım yapmak için kendi adınıza açılmış bir banka hesabı olması gerekiyor. Ayrıca Bitexen Borsanın düzenlediği airdrop ile kayıt olmanız durumunda 10 Exen Coin kazanabilirsiniz, yazım itibariyle 10 Exen Coin 43 Türk lirasına denk geliyor.

Bitexen Airdrop ile Exen Coin Kazanmak

Bitexen, kullanıcı kitlesini genişletmek adına yeni kayıt olan kişilere 43 Türk lirası değerinde Exen Coin veriyor. Exen, Bitexen Borsası tarafından üretilen ve piyasa sürülen bir kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Aktif olarak Bitexen üzerinden alınıp satılabilir.

Bitexen Airdrop kampanyasına katılmak ise son derece kolay, yapmanız gereken aşağıda yer alan Butona tıklamak ve açılan sayfadaya E-posta adresi, Ad ve soyadı girip şifre oluşturmak daha sonra ise gelen E-posta üzerinden E-mail doğrulaması yapmak. İkinci adım olarak ise Telefon, Kimlik ve Adres doğrulaması yapmak gerekiyor.

Öncelikle Kimlik onayı için kimliğinizin veya Ehliyetinizin ön ve arka yüzünün fotoğraflarını yollayacaksınız. Bu adımı tamamladıktan sonra adres onayı için e-devlet sitesine girip ikametgah belgesi almanız gerekiyor. İkametgah bilginizi alırken ‘Kuruma İbraz’ demelisiniz ve kurum adı kısmına ‘Bitexen‘ yazmalısınız. Bütün bu işlemler sonrası Kayıt işleminiz bitmiş olacak, kimlik onayı bir gün içinde gerçekleşiyor, yorgunluğa göre bu süre değişebilir.

Bitexen Para Çekme ve Para Yatırma

Kazanılan Exen Coini ister yatırım için kullanın isterseniz kendi adınıza açılmış bir banka hesabı üzerinden çekim yapın. Kazanılan Exen coini banka hesabına çekmek için ilk önce alım-satım kısmından Türk lirasına çevirmeniz gerekiyor. Daha Türk lirasına çevirdikten sonra yani sattıktan sonra hesaplarım sekmesine giriş yapıp Türk lirası yanında yer alan çek butonuna tıklayın. Açılan sayfaya kendi adınıza açılmış bir banka hesabının İban numarasını girin. Onun altına Ad ve Soyadı girin daha sonra çekmek istediğiniz miktarı girin, para çekimi için E-mail ve Telefon onayı yapın, ilk para çekimi için gerekli bir durum. Daha sonra Bitexen yoğunluğa göre parayı hesabınıza gönderecektir.

Kimlik doğrulamanın amacı ise sahte hesaplara karşı güvenlik amaçlı bir adım, kripto para borsaları için bu rutin bir işlem. Her hangi bir borsaya üye olmak için kimlik onayı yapmanız gerekiyor, aksi takdirde işlem yapmanıza izin verilmiyor.