Bitcoin’in Müsaadeden Giden Altcoin’den Dev Duyuru Geldi! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334165,427
  % 4,32
 • ETHEREUM/TL
  22941
  % 9,02
 • RIPPLE/TL
  6.17
  % 2,63
 • BITCOIN CASH/TL
  4586.11,182
  % 1,73
 • LITECOIN/TL
  1196.6
  % 3,28
 • COSMOS/TL
  109.14
  % 6,66
 • CARDANO/TL
  11.68
  % 3,04
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,71

Bitcoin’in Müsaadeden Giden Altcoin’den Dev Duyuru Geldi!

Bitcoin’in Müsaadeden Giden Altcoin’den Dev Duyuru Geldi!

Yeni sürümle Wanchain (WAN), merkezi olmayan finans alanına bir altcoin projesini getiriyor. Bahsi edilen proje ise Litecoin. Şimdiye kadarki birinci kripto para ünitelerinden biri olan en tanınan Bitcoin (BTC) forku Litecoin (LTC), Wanchain (WAN) tarafından geliştirilen yeni bir tahlille bir DeFi varlığı haline geliyor.

Wanchain DeFi altyapısına Altcoin Litecoin (LTC) eklendi

Wanchain Foundation tarafından yapılan açıklamada Wanchain takımı Litecoin’i (LTC) DeFi projesinin varlık kümesine ekliyor. Bu sürümle birlikte Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) Blockchain için mahallî olan EVM uyumlu akıllı kontratlarla alınıp satılabilecek ve akarım yapılabilecek. Bu genişleme, Wanchain’in kurucusu ve CEO’su Jack Lu’nun da vurguladığı üzere, tüm DeFi ekosistemi için büyük değer taşıyor.

Lu yaptığı açıklamada Litecoin’in, dünyanın en kıymetli kripto para ünitelerinden biri olduğunu ve tıpkı vakitte akıllı mukavele yetenekleri olmayan en büyükler ortasında yer aldığını belirtiyor. Wanchain ve kurumsal ortakların birçoklarının, Litecoin’in Wanchain DeFi altyapısına eklenmesinden memnuniyet duyduklarını belirten Lu, gelişmenin çok değerli bir adım olduğunu tabir ediyor.

LTC çiftçilik havuzu Wanswap’ta hayata geçiyor

Kısa müddet evvel Wanchain mühendisleri, XRP Ledger’ın DeFi ortamına problemsiz entegrasyonu için bir araç yayınladı. XRP Ordusu artık çok sevdikleri tokenlerini DeFi ekosisteminde çalışmaya koyabilirler. Wanchain İş Geliştirme ve Operasyon Lider Yardımcısı Li Ni, geliştiricilerinin ilerlemesinden heyecan duyduğunu vurguluyor.

“Litecoin üzere nitekim heterojen bir Blockchain’i Ethereum, Wanchain ve Binance Smart Chain üzere EVM uyumlu zincirlere rastgele bir güvenlik yahut merkezsizlikten ödün vermeden bağlamak gerçek bir başarı” diyen Ni, bu adımlarla Wanchain’in, blockchain sanayisinin Geniş Alan Ağı olmaya bir adım daha yaklaştığını belirtiyor. Litecoin (LTC) sahipleri artık DeFi segmentinin “getiri çiftçiliği” ve stake fırsatlarından faydalanabiliyor. Wanchain’in mahallî AMM Wanswap’ı şimdiden Litecoin (LTC) tabanlı bir likidite havuzu sunuyor. Coinrot.com olarak Litecoin (LTC) fiyatına baktığımızda yazının yazıldığı sırada 121 dolar düzeyinden süreç gördüğünü görmekteyiz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Coinrot.com rastgele bir kripto para ünitesinin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Coinrot.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinrot.com ve sitede yer alan makalelerin müellifleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile ilgili rastgele bir süreç yapmadan evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

İhtar: Kriptokoin.com’a ilişkin haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un müsaadesine alışılmıştır. Sitedeki hiçbir içerik müsaadesiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut rastgele bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişkin kod, tasarım, yazı, grafik ve öteki tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara muhalif biçimde kullananlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır..

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj