Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Bu Altcoin Ile Alay Etti: Pik Demir Bile Geçti! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484146,385
  % 1,83
 • ETHEREUM/TL
  17315.74
  % 2,32
 • RIPPLE/TL
  10.71
  % 24,28
 • BITCOIN CASH/TL
  5479.71,733
  % 4,98
 • LITECOIN/TL
  2006.45
  % 10,13
 • COSMOS/TL
  172.13
  % -0,56
 • CARDANO/TL
  9.91
  % 0,48
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Bu Altcoin ile Alay Etti: Pik Demir Bile Geçti!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Bu Altcoin ile Alay Etti: Pik Demir Bile Geçti!

Efsanevi analist Peter Brandt, pik demirin (dökme demir) Ripple (XRP)’dan daha uygun performans gösterdiğini belirterek altcoin yatırımcıları ile alay etti.

Peter Brandt: Balıkçılık metaforu! Ripple toplumu sorgulamadan anlatıyı satın alıyor

Nokta atışı iddialarıyla piyasada nam salmış olan analist Peter Brandt, son tweet’inde popüler kripto para ünitesi XRP’nin yatırımcılarını sert bir dille eleştirdi. Ünlü grafikçi, yedinci en büyük kripto para ünitesinin savunucularının, Ripple Labs’ın hilelerine kapıldığını tez ediyor. Peter Brandt, “balıkçılık metaforunu” Ripple toplumunu sorgulamadan anlatıyı satın almakla suçlamak için kullanıyor. Analiste nazaran, yalnızca balık hiç tereddüt etmeden bir oltadaki yemi yutar.

Geçmişte analist, tanınan altcoin projesini “manipüle edilmiş bir dolandırıcılık” olarak nitelendirdi. Peter Brandt, güçlü sözcükler kullanarak yıllardır XRP’nin sert bir eleştirmeni oldu. Peter Brandt, Kasım ayı başlarında ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple’a karşı dava açmasından yalnızca bir ay evvel XRP’yi bir menkul değer olarak ilan etti. Peter Brandt o devirde hususa yönelik şunları söyledi:

SEC kripto paraları anlasaydı XRP’yi bir menkul değer olarak ilan edilirdi. Bu, bir torba tutucu tarafından manipüle edilen bir piyasanın klasik bir örneğidir.

XRP, Bitcoin’e karşı yüzde 97 düştü! Peter Brandt: Pik demir XRP’yi geçti

XRP, Bitcoin’in önderliğindeki güçlü ralliyi şimdi yakalayamayan çok az sayıdaki kripto para ünitesinden biri. 2020’nin sonlarında, kripto para SEC davasının akabinde yüzde 73’ün üzerinde çöktü. 

Gayret eden kripto para, 7 Ocak 2018’de ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,40 dolardan hala yüzde 87 düşük düzeylerde yer alıyor. Aslında, XRP/BTC çifti, Mayıs 2017’deki tepesinden yüzde 97’nin üzerinde düştü. Peter Brandt, tenkitlerini sonlandırırken, pik demirin XRP’den daha düzgün performans gösterdiğini de vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance