• BITCOIN
  265429,713
  % -5,71
 • ETHEREUM
  9150.41
  % 0,58
 • RIPPLE
  2.08
  % -4,98
 • BITCOIN CASH
  3595.81,552
  % -5,24
 • LITECOIN
  1068.58
  % -5,03
 • COSMOS
  64.12
  % 0,70
 • CARDANO
  2.82
  % 6,17
 • TETHER
  7.48
  % 0,15

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahmini ve Analizi

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahmini ve Analizi

Son 24 saat içinde Kripto para piyasası sakın bir seyir içinde görünüyor. Genel olarak fiyat artış ve düşüş oranın %0.5 oranında hareket ediyor. Bitcoin, Ethereum ve Ripple bakacak olursak durum yine şekilde görünüyor. Kısa zaman diliminde bu üç Kripto para için olağan üstü bir performans beklentisi bulunmuyor. Bitcoin, Ethereum ve Ripple fiyat tahmini ve analizi aşağıda belirtilmiştir.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahmini

Bitcoin Fiyat Tahmini ve Analizi

Bitcoin (BTC) dünden beri ufak bir düşüşle birlikte değerinin bir kısmını kaybetti. Bitcoin grafikleri üzerinde düşüş oranı %0.51 olarak görünüyor; ancak kısa vadeli yükseliş beklentisi devam ediyor.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahmini ve Analiz

Saatlik grafiğe bakıldığında, Bitcoin (BTC) 9.600 dolarlık destek bölgesine geldi. Genel olarak alım satım faaliyeti oldukça düşük, bu da keskin bir artış veya düşüş görmenin olası olmadığını gösterir. Bitcoin fiyatında yaşanan bu düşüşün 10.000 dolardan bu yana düşmeye devam etmesine rağmen, yakın gelecekte 9.760 dolar ile 9.800 dolar arasında kısa bir artış olabilir.

Ethereum Fiyat Tahmini ve Analizi

Ethereum (ETH) kısa vadeli bir potansiyel olarak Bitcoin’e (BTC) benzer şekilde işlem görüyor. Lider altcoinin fiyatı dünden beri %0.59 oranında arttı. Geçtiğimiz hafta boyunca Ethereum için yükseliş oranı %4.55 olarak kayıtlara geçti.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahmini ve Analiz

Günlük zaman dilimine bakıldığında, son birkaç gündeki büyümeye artan ticaret hacmi eşlik etmedi. Sonuç olarak Ethereum (ETH) dar bir aralıkta sıkıştı.

Devam eden düşüşün bir başka nedeni de likiditenin olmamasıdır. Sonuçta 250 $’ın üzerindeki yükselişin yanlış bir fiyat hareketi olduğunu, ardından yaklaşan bir çöplük olduğunu düşünebiliriz. Ethereum 253 dolar seviyesini gördükten sonra keskin bir düşüşle 225 dolar seviyesine kadar çekilmişti. Bu durumda en yakın direnç 225 $ seviyesi olarak görülmektedir.

Ripple (XRP) Fiyat Tahmini ve Analizi

Popüler altcoin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tarafından gösterilen performansa göre oldukça düşük bir artış gösterdi. Ripple (XRP) son 24 saat içinde %0.2 oranında bir artış gösterdi. Yazım itibariyle Ripple fiyatı 0.2 dolar civarında işlem görüyor.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahmini ve Analiz

Ripple analizi ve fiyat tahmini için günlük tabloya bakıldığında, XRP’nin bir Üçgen formasyonunu bitirmek üzere olduğu görülmektedir. Eğilim yükseliş eğiliminden düşüşe doğru değiştiği için desen son nokta olarak 0.1750 $ seviyelerini görmek üzere. Boğaların işlem hacmi ve fiyatı belirtilen oranın daha yükseğine çıkma gücüne sahip olmamaları ile bu durum desteklenmektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter, Telegram, Facebook, İnstagram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.