• BITCOIN
  270724,313
  % -1,62
 • ETHEREUM
  10399.46
  % 6,95
 • RIPPLE
  2.21
  % 1,60
 • BITCOIN CASH
  3811.99,488
  % -1,48
 • LITECOIN
  1143.84
  % -1,99
 • COSMOS
  69.17
  % -4,44
 • CARDANO
  2.75
  % -0,83
 • TETHER
  7.47
  % -0,37

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Analiz ve Fiyat Tahmini

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Analiz ve Fiyat Tahmini

Haftanın son gününde Bitcoin ve ilk 10 Kripto para fiyatı düşüş eğiliminde hareket ediyor, sadece Binance Coin fiyatı bu ilk 10 Kripto para içinde yükseliş gösterdi. Analizler ise düşüşün devam edebileceği yönünde işaretler gösteriyor. Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Tahmini ve Analizi aşağıda yer almaktadır.

TOP 3 Fiyat Analizi: Bitcoin, Ethereum ve Ripple Analiz ve Fiyat Tahmini

Bitcoin (BTC) Analiz ve Fiyat Tahmini

Bitcoin (BTC) hala yükseliş belirtileri gösteriyor; ancak bu belirti birkaç hafta önce 10.400 dolarlık bölgeyi test ettiği zamanki kadar güçlü değil. Bununla birlikte geçen haftadan bu yana düşüş oranı %1.60 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Analiz ve Fiyat Tahmini

Bitcoin için günlük zaman dilimine bakıldığında, önde gelen Kripto para 50 Günlük Hareketli Ortalama’ya (MA 50) dokundu ve ardından 9.500 dolara hızlı bir sıçrama yaptı. Ancak ayılar güçlü bir şekilde Bitcoin fiyatını 9.000 dolarlık bölgeye doğru itmeye devam ediyor. Dahası, Btc fiyat düşüşü düşen işlem hacmiyle desteklenmektedir. MA 50 bozulursa, Bitcoin fiyatı 200 Günlük Hareketli Ortalama’ya (MA 200) karşılık gelen 8.200 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir.

Ethereum (ETH) Analiz ve Fiyat Tahmini

Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ile neredeyse aynı yolu izliyor, fiyat hareketleri aynı doğrultuda hareket ediyor. Bitcoin gibi Ethereum fiyatı son 24 saat içinde %0.14 civarında değer kaybı yaşadı.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Analiz ve Fiyat Tahmini

Lider altcoin, Mart 2020’de başlayan uzun vadeli boğa trendini bitirmek üzere. Ticaret hacmi hızlı bir şekilde düşmese de, likidite seviyesi ilgilenen alıcı olmadığını göstermektedir. Bununla birlikte 250 dolar seviyesinde güçlü bir satışın sinyalleri olan uzun düşüş mumları ortaya çıktı. Bu demek oluyor ki Ethereum (ETH) yeni bir fiyat yükselişi görmeden önce 225 dolarlık destek bölgesini tekrar test edebilir. Son olarak Ayılar bu seviyeyi kırarsa daha düşük seviyelere doğru bir fiyat hareketi görmek mümkün hale gelir.

Ripple (XRP) Analiz ve Fiyat Tahmini

Ripple fiyat tahmini ve analizi için ise listemiz içinde en çok düşüş gösteren Kripto para diyebiliriz. Ripple (XRP) dünden bugüne Bitcoin ve Ethereum’a göre oldukça yüksek bir miktarda değer kaybı yaşadı. Bununla birlikte son bir hafta içinde Ripple değer kaybı %4.81 civarında oldu, buda ilk iki Kripto paraya göre oldukça yüksek bir oran.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Analiz ve Fiyat Tahmini

Ripple (XRP) son zamanlarda yatırımcısına oldukça zarar verdi, popüler altcoinin fiyatı 30 Nisan’dan buyana düşüyor. Bununla birlikte ticaret hacmi XRP fiyatı gibi keskin bir şekilde düşmeye devam etti. Böyle bir durumda Ripple’ın önümüzdeki haftada 0.18 dolar desteğinde görülme olasılığı yüksektir, bu da yüksek bir likidite konsantrasyonunun odaklandığı yerdir. Bu destek bölgesinin altına bir düşüş devamında bir dizi düşüşü daha getirebilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter, Telegram ve Facebook Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.