• BITCOIN
  263342,290
  % -5,36
 • ETHEREUM
  9061.38
  % 0,34
 • RIPPLE
  2.06
  % -4,72
 • BITCOIN CASH
  3557.62,630
  % -4,79
 • LITECOIN
  1057.89
  % -4,73
 • COSMOS
  63.48
  % 0,42
 • CARDANO
  2.78
  % 5,26
 • TETHER
  7.48
  % 0,15

Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin Fiyat Tahmini ve Analizi

Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin Fiyat Tahmini ve Analizi

Bitcoin, Ethereum ve Ripple fiyat tahmini gibi Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin içinde benzer durumlar söz konusu. Genel piyasa bakıldığı zaman Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin fiyat tahmini ve analizi için yükseliş tahmini yapmak zor görünüyor. BCH, BSV ve LTC fiyat tahmini ve analizi aşağıda yer almaktadır.

Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin Fiyat Tahmini ve Analizi; Piyasa Genel İtibariyle Durgun Bir Seyir İçinde

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini ve Analizi

Mart 2020’nin ortasından bu yana yükselen bir kanalda işlem yaptıktan sonra, Bitcoin Cash (BCH) de düşüş eğilimi gösteriyor. BTC’nin en popüler Hard Forku son 24 saatte %0. 60 oranında düştü. Yazım itibariyle ise Bitcoin Cash fiyatı 255 dolar civarında işlem görüyor.

Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin Fiyat Tahmini ve Analizi

Bitcoin Cash (BCH) yakın zaman diliminde 268 dolarlık direnç bölgesini yeniden test etti. Şu anda, bir eğilim değişikliğinin başlangıcını teyit edecek bir Üçgen deseni oluşturma olasılığı yüksektir. Böyle bir açıklama, likidite eksikliği ve alım satım hacmindeki azalma ile desteklenmektedir. Özetlemek gerekirse, önümüzdeki hafta 246 dolarlık destek bölgesine çekilebilir.

Bitcoin Sv Fiyat Tahmini ve Analizi

Bitcoin SV (BSV) düşüş oranı itibariyle Bitcoin Cash’ten (BCH) biraz daha iyi görünüyor. BSV oranı son 24 saat içinde %0.23 geri çekilme gösterdi. Yazım itibariyle ise Bitcoin Sv fiyatı 194 dolar civarında işlem görüyor.

Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin Fiyat Tahmini ve Analizi

Bitcoin Sv grafiğine göre, düşen çizgi kesilmedi. Bu son zirvenin yerel zirve olduğunu ve ardından yaklaşan bir düşüş olduğunu gösteriyor. Günlük zaman çerçevesine bakıldığında, düşüş sinyali olan uzun mum fitilleri görülebilir. Bitcoin SV (BSV) düşmeye devam ederse ilk destek seviyesi 190 dolardır.

Litecoin Fiyat Tahmini ve Analizi

Litecoin (LTC) de kısa vadeli olarak yükseliş görecek gibi görünmüyor, LTC yine birçok Kripto para gibi düşüş gösterdi. Litecoin düşüş oranı ise %0.43 olarak görünüyor.

Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin Fiyat Tahmini ve Analizi

Günlük zaman çerçevesine bakıldığında, Litecoin (LTC) Baş ve Omuz modeli oluşturuyor. Bu özel durumda, Sağ Omuz 43.25 $ seviyesine düşecektir olacaktır. Düşüş olasılığı, Göreceli Güç Endeksi (RSI) üzerinde düşüş eğilimi ve ticaret hacmindeki düşüş ile de desteklenmektedir. Özetlemek gerekirse, LTC için mart ortasında başlayan yükseliş eğilimi sona ermek üzere.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter, Telegram, Facebook, İnstagram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.