• BITCOIN
  238156,458
  % -8,24
 • ETHEREUM
  9009.09
  % -9,37
 • RIPPLE
  2.05
  % -4,95
 • BITCOIN CASH
  3255.83,390
  % -11,15
 • LITECOIN
  989.37
  % -9,28
 • COSMOS
  58.36
  % -10,59
 • CARDANO
  2.5
  % -8,32
 • TETHER
  7.38
  % -0,39

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv (BSV) Analizi ve Fiyat Tahmini (BCH, BSV Price Analysis)

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv (BSV) Analizi ve Fiyat Tahmini (BCH, BSV Price Analysis)

Bitcoin fiyatı durgun olsada altcoin piyasası hareketlenmeye başladı, içinde bulunduğumuz hafta içinde ilk on Kripto para fiyatı oldukça iyi bir performans sergiliyor. Bu gün ise ilk on içinde yer alan Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv (BSV) analizi ve fiyat tahmini için yapılacak yorumları bir araya getirdik.

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv (BSV) Analizi ve Fiyat Tahmini

Bitcoin Cash (BCH) Analizi ve Fiyat Tahmini

Ayılar Bitcoin Cash fiyatını 5 Temmuz’da 217 dolar desteğinin altına düşürmeye çabaladı, yalnız boğalar daha düşük seviyelerden güçlü alımlar yaparak ayıların hedefine ulaşmasına engel oldu. Bugün ise alıcılar Bitcoin Cash (BCH) fiyatını hareketli ortalamaların üzerine itti, bu da BCH için olumlu bir grafik çizilmesine destek oluyor.

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv (BSV) Analizi ve Fiyat Tahmini (BCH, BSV Price Analysis)

Yapılan Bitcoin Cash analizi gösteriyor ki boğalar oyuna geri döndü, bu durum bunun ilk işareti. Bitcoin Cash fiyat tahmini için yapılacak olumlu yönde bir yorum ise, eğer alıcılar fiyatı 240 $ üstünde tutmayı başarırsa 260 $ seviyelerine bir miting başlayabilir.

Yalnız boğalar güçlü olsada bu o kadar kolay olmayacak gibi görünüyor, çünkü satıcılar BCH / USD paritesinin Haziran ortasından bu yana 240 $ üzerine çıkmasına izin vermedi. Bu yüzden, bu direnci tekrar güçlü bir şekilde savunmaları muhtemel görünüyor. Böyle bir durumda Bitcoin Cash fiyat tahmini için ise, BCH / USD 240 dolar seviyesinin altına düşerse bu durumu devamında 20 günlük EMA’ya yani 229 dolara kadar düşebilir.

Bitcoin Sv (BSV) Analizi ve Fiyat Tahmini

Bitcoin Sv (BSV) bugün sürpriz bir hamle yaparak hareketli ortalamayı kırdı ve üzerine çıktı, bu durumun sonucunda boğalar büyük bir miktarda Bitcoin Sv almaya devam etti.

Bitcoin Sv (BSV) analizi ve günlük grafiğe göre dikkat edilmesi gereken bir sonraki direnç seviyesi 200 dolar bandı. Eğer yukarı yönlü başlayan fiyat hareketi devam eder ve bu seviyenin üzerine çıkmayı başarırsa, bir sonraki adımda 227 dolar seviyelerine bir ralli başlaması mümkün görünüyor. BSV için 20 günlük EMA (168 $) arttı ve RSI pozitif bölgeye geldi, bu durum kısa vadeli trendde bir değişiklik olduğunu işaret ediyor.

Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv (BSV) Analizi ve Fiyat Tahmini (BCH, BSV Price Analysis)

Bitcoin Sv (BSV) fiyatını 146 dolardan 227 dolara taşıyan 2019 yılı Mart ayı sonunda (grafikte elips ile belirtilmiş bölge) benzer şekilde bir keskin yükseliş hareketi başlamıştı. BSV için tarih tekerrür ederse benzer bir ralli başlaması muhtemel görünüyor. Olumsuz yönde yapılacak Bitcoin Sv fiyat tahmini ise, ayılar 200 $ seviyesini güçlü bir şekilde savunmayı başarırsa, BSV / USD paritesi hareketli ortalamalara doğru geri çekilme gösterebilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter, Telegram ve Facebook Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.