Birçok Altcoin Kestirimi Tutan Analist, Mart İçin Bitcoin Ve Ethereum İddialarını Açıkladı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496909,369
  % -1,99
 • ETHEREUM/TL
  19566.92
  % -3,37
 • RIPPLE/TL
  12.9
  % -8,51
 • BITCOIN CASH/TL
  9241,544
  % 33,05
 • LITECOIN/TL
  2522.49
  % 9,61
 • COSMOS/TL
  208.08
  % -5,58
 • CARDANO/TL
  11.44
  % -3,38
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Birçok Altcoin Kestirimi Tutan Analist, Mart İçin Bitcoin ve Ethereum İddialarını Açıkladı!

Birçok Altcoin Kestirimi Tutan Analist, Mart İçin Bitcoin ve Ethereum İddialarını Açıkladı!

Tahmnleriyle nam salan usta bir kripto stratejisti olan vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni iddialarını paylaşıyor. Analist, Bitcoin (BTC)’in tabana vurmasını ve önümüzdeki haftalarda tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kaydetmesini beklediğini söylüyor.

vilayet Capo Of Crypto: Bitcoin fiyatı artık bir taban kazıyor!

Yeni tahlilinde, dalda vilayet Capo Of Crypto olarak bilinen analist, Bitcoin’in neden bir taban kazdığını göstermek için bir dizi teknik göstergeye bakıyor. Analist,  piyasa iştirakçileri tarafından tutulan mukavelelerin sayısına atıfta bulunan Bitcoin‘in açık faizindeki keskin düşüşün, önde gelen kripto para ünitesi için yükselişe işaret ettiğini açıklıyor. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Öbür vakitle (Ocak düşüşü) birebir, açık faiz (OI) fiyatla birlikte düştü. Geç long’lar rekt aldı. Geç long vadeli tasfiyeler nedeniyle OI’deki bu düşüş, fonlama oranlarının sıfırlanmasına yardımcı oldu. Ayrıca short’lar sıkıştı. Fiyatın tabana ulaşmadığını düşünüyorlar, bu yüzden sıçramayı kısaltıyorlar. Bu da fonun negatif (yükseliş) olma eğiliminde olmasına neden oluyor.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: BTC ve ETH RSI, tekrar bilinmeyen yükseliş eğilimleri oluşturuyor!

vilayet Capo Of Crypto ayrıyeten, 2 dev kripto paradaki Nispi Güç Endeksi (RSI) ve fiyat ortasındaki saklı bir ayrışmanın, momentumun boğaların lehine olduğunu gösterebileceğini vurguluyor. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC ve ETH RSI, yüksek vakit dilimlerinde tekrar zımnî yükseliş eğilimleri oluşturuyor. Bu sapma, onaylandığında trendin devamı manasına gelir. BTC için pivot (geçersiz kılma): haftalık mum 33.000 doların altına yakın. BTC için onay: haftalık 57.000 doların üzerinde kapanış.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Balinalar Bitcoin tabanlarını satın alıyor

Ek olarak kripto analisti, balinaların BTC tabanlarını satın aldığını belirterek, en büyük kripto sahiplerinin bir sonraki adım için yeni bir temel oluşturduğunu öne sürüyor. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kurumlar/balinalar bu düzeylerde birikmeye devam ediyor. Coinbase Pro çıkışları mecnun üzere artıyor.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: BTC Mart ayının sonundan evvel 80.000 dolara fırlayacak

Bitcoin boğa döngüsünün bir sonraki kademesine hazırlanırken vilayet Capo Of Crypto, önde gelen kripto paranın Mart ayının sonundan evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan yaklaşık 80.000 dolara fırlayacağına inanıyor. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC’nin yeni potansiyeli 60.000 ile 42.000 dolar ortasında değişiyor. Yüksek aralığın üzerindeki konsolidasyondan sonra maksat: yaklaşık 80.000 ABD doları.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

İşte usta analist vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı varsayımları

2020 yılının başlarında usta analist vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, öbür altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de hakikat bir halde varsayım etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin iddialarını dikkatle izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance