Bir Sonraki Bitcoin Mi? Kimi Altcoin’ler 5x Yaptı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  333898,433
  % 3,96
 • ETHEREUM/TL
  22905
  % 8,41
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % 2,70
 • BITCOIN CASH/TL
  4563.71,348
  % 1,67
 • LITECOIN/TL
  1194.86
  % 2,64
 • COSMOS/TL
  108.77
  % 6,54
 • CARDANO/TL
  11.7
  % 3,12
 • TETHER/TL
  8.49
  % 1,32

Bir Sonraki Bitcoin Mi? Kimi Altcoin’ler 5x Yaptı!

Bir Sonraki Bitcoin Mi? Kimi Altcoin’ler 5x Yaptı!

Altcoin’ler yahut alternatif kripto para üniteleri, yatırımcılar onları her gün yeni tepelere ulaşan Bitcoin’den daha ucuz bulduğu için ilgi kazanıyor. Sermayenin birden fazla, son devirlerde birinci beş altcoin’e girdi. Kimi altcoin projeleri bu periyotta fiyatlarını katladı.

Yatırımcıların sıradaki Bitcoin arayışıyla birtakım altcoin projeleri 4-5 kat büyüme gördü

Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE), Stellar (XLM), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve TRON (TRX) fiyatlarını katlayan kripto paralar ortasında. Bunlardan kimileri 4-5 kat büyüme gördü. Bitcoin (BTC), alım hacimleri açısından son 30 günde 2 kat arttı. WazirX’in kurucusu ve CEO’su Nischal Shetty’ye nazaran, Bitcoin’in yanı sıra, son bir haftada başka birçok altcoin projesi muazzam bir formda büyüdü.

Kripto para borsaları, yalnızca kripto anlatısını satın almayan, tıpkı vakitte altcoin alımlarında bir patlamaya neden olan büyük bir yatırımcı dalgası olduğunu söylüyor. CoinSwitch Kuber’in baş işletme sorumlusu Sharan Nair, mevzuya yönelik şunları söyledi:

Birden fazla yatırımcı bir sonraki Bitcoin’i arıyor. Bitcoin’in aslında kıymetli olduğunu düşünüyorlar ve emsal bir büyüme umuduyla altcoin’lere bahis yapıyorlar.

Vauld’un CEO’su: Altcoin’ler çok farklı perspektifler sunar

Altcoin’ler, Bitcoin dışındaki tüm kripto para ünitelerini tabir eder. Bitcoin’in birinci eşler ortası dijital para ünitesi olarak başarısı bu trendin yolunu açtı. Birçok altcoin, Bitcoin‘in algılanan sınırlamalarından yararlanmaya çalışıyor.

Kripto para ünitesi borsaları, piyasaların global olanı yansıttığını söylüyor. Alıcılar, daha ucuz oldukları ve agresif bir büyüme potansiyeline sahip oldukları için alternatif kripto paraları keşfetmek istiyorlar. Kripto platformu Vauld’un CEO’su Darshan Bathija mevzuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin, kripto dünyası için rezerv para ünitesi olabilir. Bununla birlikte, altcoin’ler çok farklı perspektifler sunar. Örneğin, piyasa pahası açısından en tanınan altcoin olan Ethereum, merkezi olmayan dağıtık bir bilgisayar ağı kurar. Bir Google bulutu kullanmaya bir alternatif sunar. Bu, tam denetlenebilirlik sunduğu ve her kod satırının okunabileceği manasına gelir. Burada, tüketici etkileşim için ödeme yapıyor ve para ünitesini Ether olarak isimlendiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj