Binance’den Bu Altcoin’in Yatırımcılarına Müjde! Fiyat Fırladı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  490515,187
  % 0,69
 • ETHEREUM/TL
  17614.74
  % 1,28
 • RIPPLE/TL
  11.18
  % 6,13
 • BITCOIN CASH/TL
  5576.34,380
  % 0,93
 • LITECOIN/TL
  2051.87
  % 2,59
 • COSMOS/TL
  177.55
  % 3,11
 • CARDANO/TL
  10.35
  % 4,60
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Binance’den Bu Altcoin’in Yatırımcılarına Müjde! Fiyat Fırladı

Binance’den Bu Altcoin’in Yatırımcılarına Müjde! Fiyat Fırladı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bugün TSİ 12:00 prestijiyle yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, Mantra DAO’yu (OM) yakında listeliyor. Kripto paranın fiyatı, borsanın duyurusunun akabinde sert yükseldi.

Binance Mantra DAO’yu (OM) yakında listeliyor! Fiyat sıçradı

Başkan Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bugün yeni bir altcoin projesi olan Mantra DAO’yu (OM) listeleyeceğini duyurdu. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla hususa yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, MANTRA DAO’yu (OM)  Innovation Zone’de listeleyecek ve bugün TSİ 12:00 prestijiyle OM/BTC, OM/BUSD ve OM/USDT süreç çiftleri için ticareti açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya OM yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve öteki kripto paralardan daha yüksek risk oluşturması mümkün yeni, yenilikçi token’leri alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddi’nin bir modülü olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. OM, olağan riskten daha yüksek risk içeren  nispeten yeni bir tokendir. Bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacak. Lütfen kâfi risk idaresi uyguladığınızdan, OM’nin temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden evvel projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. OM Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Kripto paranın fiyatı, Binance’nin duyurusunun gerisinde sert yükseldi. Altcoin, 0,256 dolar düzeylerinden 0,404 dolar düzeylerine kadar çıktı. Bu sayılar, kripto paradaki yüzde 60’lık bir artışa işaret ediyor. Mantra DAO (OM) aylık bazda ise yüzde 100’ün üzerinde bedel kazandı.

Altcoin projesi MANTRA DAO (OM) nedir?

MANTRA DAO, Staking, Lending ve Cross-Chain DeFi Eserlerine odaklanan, topluluk tarafından yönetilen bir DeFi platformudur. MANTRA DAO şu anda Ethereum üzerine inşa edildi. Fakat Binance Smart Chain, Polygon ve Polkadot’ta çapraz zincir eserler sunacak. OM, MANTRA DAO’nun mahallî tokenidir ve farming mükafatları, ödünç verme/ ödünç alma teminatı, piyango iştiraki, staking ve idare için kullanılır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance