Binance Listeledi, Herkes Bu Altcoin’i Konuşmaya Başladı! Linear (LINA) Nedir? - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496716,296
  % -2,05
 • ETHEREUM/TL
  19550.86
  % -3,27
 • RIPPLE/TL
  12.85
  % -8,73
 • BITCOIN CASH/TL
  9161.43,562
  % 32,11
 • LITECOIN/TL
  2516.32
  % 9,39
 • COSMOS/TL
  207.39
  % -6,61
 • CARDANO/TL
  11.42
  % -3,72
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Binance Listeledi, Herkes Bu Altcoin’i Konuşmaya Başladı! Linear (LINA) Nedir?

Binance Listeledi, Herkes Bu Altcoin’i Konuşmaya Başladı! Linear (LINA) Nedir?

Dünyanın en tanınan borsası Binance, yeni bir listeleme daha duyurdu: Linear (LINA).

Kripto para borsasının bu duyurusuyla bir arada, topluluk bu altcoin’i konuşmaya başladı. Yazının yazıldığı sırada LINA, Twitter’da trend topic listesinde yer alıyordu.

Binance, İnovasyon Bölgesinde Linear’ı (LINA) listeledi ve kullanıcılar artık LINA/BTC, LINA/BUSD ve LINA/USDT ticaret çiftleri ile trade yapabiliyor. LINA listelenme haberinin akabinde, son 24 saatte %120 oranında yükseliş yaşadı.

Pekala nedir bu LINA?

Linear, sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilen, merkezi olmayan bir delta-bir varlık protokolüdür. Proje, emtia, forex, piyasa endeksleri ve öteki tematik dallar üzere klâsik varlıkları, Linear’ın sentetik varlık belirteçleri olan “Liquids”in oluşturulmasını destekleyerek kripto para ünitesi kullanıcılarına açar.

Protokol, Linear (LINA) ve öteki token’ları teminat olarak kullanarak likitleri yönetmek için kullanılan bir DApp olan Linear.Buildr üzere çeşitli eserlerden oluşur. Değişim, süratli onay mühletleri ve sağlam güvenlik ile çeşitli ticareti sağlamak için özel olarak oluşturulmuştur.

LINA, Ethereum ağında oluşturulmuş bir ERC-20 token’ıdır ve asıl emeli likidite için teminat (Buildr kullanarak) ve protokolün topluluk yönetişimi olmaktır. Tüm token sahipleri, Linear DAO’ya erişime sahip olup, farklı teşebbüslere ve tekliflere oy vermelerini sağlayarak Lineer ekosistemin gelişimini şekillendirmeye yardımcı olur.

Linear’ın temel hedefi, protokolün çapraz zincir yetenekleri sayesinde daha düzgün ölçeklenebilirlik ve daha yüksek sürat ile üstün bir kullanıcı tecrübesi sağlamaktır. Linear Finance, sırf blockchain teknolojisinin sağladığı özelliklerden yararlanmaya devam ederken, klasik varlıklara yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için kolay bir tahlil sunmayı amaçlamaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance