• BITCOIN
  241240,186
  % 1,95
 • ETHEREUM
  10591.11
  % 15,20
 • RIPPLE
  2.05
  % 1,87
 • BITCOIN CASH
  3344.68,295
  % 5,12
 • LITECOIN
  1069.48
  % 5,18
 • COSMOS
  61.36
  % -1,76
 • CARDANO
  2.66
  % 4,41
 • TETHER
  7.39
  % -0,41

Binance Launchpool’da Duyurdu: Unifi Protocol DAO (UNFI) Nedir? UNFİ Nasıl Kazanılır?

Binance Launchpool’da Duyurdu: Unifi Protocol DAO (UNFI) Nedir? UNFİ Nasıl Kazanılır?

Kendi alanında lider konumda yer alan Binance Borsası yeni bir projeyi duyurdu. Binance tarafından yakın zamanda faaliyete geçirilen Binance Launchpool platformunu üzerinde sekizinci kripto varlık projesi duyruldu. Duyurulan yeni projenin adı ise Unifi Protokol DAO (UNFI) olarak karşımıza çıkmaktadır. UNFI çoklu ağ sistemine sahip bir proje olarak öne çıkıyor. Peki Unifi Protocol DAO (UNFI) nedir? UNFİ nasıl kazanılır? UNFİ nereden alınır?

Unifi Protocol DAO (UNFI) Nedir?

Unifi Protokol DAO (UNFI), DeFi projeleri için yapı taşları sunan, gözetim dışı, beraber işleyebilir, merkeziyetsiz, çok zincire sahip akıllı sözleşmeler grubudur. UNFI projesi, Ethereum altyapısına sahip DeFi projelerini başka blok zincirlerindeki büyüyen DeFi ekosistemine bağlamak için bir köprü imkanı sunuyor. Merkeziyetsiz Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) ve Kripto borsası olan uTrade, Unifi Protokolü DAO akıllı sözleşmelerine dayanan ilk üründür.

uTrade, uPair ismi koyulan bir grup akıllı sözleşmeden meydana gelir. Bir uPair içinde birden fazla token ticareti meydana getirebilir ve bir kullanıcının uPairs’te sınırsız bir token kombinasyonu ile likidite alışverişi yapmasına veya finanse etmesine izin verir. Ayrıca UNFI token sahipleri, Topluluk Konseyi Temsilcilerine stake işlemi yaparak ve delege ederek UNFI ödülleri kazanabilirler. Temsilciler ve birden çok blok zincirindeki toplulukları, UNFI tarafından desteklenen Unifi Küresel Yönetişim Modelini oluşturur.

Unifi Protocol DAO (UNFI) Nasıl Kazanılır?

Lider borsa Binance Launchpool satışına katılmak isteyen kripto yatırımcılar Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) veya Ethereum (ETH) ile staking yapabilir ve UNFI kazanabilir. Bu Kripto varlıkların her biri için ayrı bir havuz oluşturulmuş. Lider Kripto para borsası tarafından kripto para yatırımcıları için 30 günlük bir zaman verildi. Bu süre zarfında yield farming 14/11/2020 tarihinde başlayıp, 30 gün boyunca devam edecek.

Unifi Protocol DAO (UNFI) Nereden Alınır?

UNFI token şuan için borsalarda listeli değil, şuan staking ile kazanılabilir. İlerleyen günlerde ise lider Kripto para borsası Binance üzerinde listelenecek. 19/11/2020 tarihinden itibaren Binance’ta UNFI/BTC, UNFI/BNB, UNFI/BUSD ve UNFI/USDT ticaret çiftleri ile alım satıma açılacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.