• BITCOIN
  234669,711
  % -8,64
 • ETHEREUM
  8624.9
  % -11,24
 • RIPPLE
  1.98
  % -9,83
 • BITCOIN CASH
  3109.38,396
  % -12,66
 • LITECOIN
  1013.09
  % -4,69
 • COSMOS
  56.01
  % -11,12
 • CARDANO
  2.39
  % -11,47
 • TETHER
  7.38
  % -0,39

Binance Jersey Avrupa Kullanıcı I8c

Binance Jersey Avrupa Kullanıcı I8c

Binance.je bu gün yapmış olduğu duyuruda yeni kayıt olan kişilere 10€ ödül vereceğini söyledi. Bu gün 2. yılını kutlayan Binance böyle bir programla karşımıza çıktı, daha öncede Binance Jersey açılışı için kayıt olan kişilere 25€ vermişti.

Binance Jersey ödül programını 31 Ağustosa kadar uzattı. Daha önce kayıt olan kişilere 10€ değerinde ödülleri gönderdi. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp kayıt olabilirsiniz.


Ödül için yapmanız gereken aşağıda yer alan link üzerinden kayıt olmak, kimlik ve adres doğrulaması yapmak. Ödül bir hafta içinde hesabınıza gelecek. Ödül 10.000 kişi ile sınırlı. Binance.je açıklaması bu yönde, açıklama linki aşağıda yer alıyor.

Kayıt Olmak İçin

Binance Açıklaması

Binance Jersey Kimlik Doğrulaması

Öncelikle sağ üstte yer alanProfil simgesine tıklayıp Security kısmından telefon numarası ekleyip kod istiyoruz gelen kodu girip onaylıyoruz. Daha sonra yine aynı kısımdan Account sekmesini açıyoruz daha sol tarafta Account Verification yazan yerde Step 1 kısmındaki Verify kutucuğuna tıklıyoruz. Ondan sonra aşağıda yer alan görsellerdeki adımları izliyoruz. Görsellerin altında gerekli açıklamalar var, lütfen okuyunuz. Adres doğrulaması için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret edin.

1- Öncelikle bu görseldeki gibi bilgileri giriyoruz boş kutucuklara daha sonra Sumbite tıklayıp sonraki adıma geçiyoruz.
2- İkinci adım olarak ise karşınıza bu sayfa gelecek bundan sonra ise kimlik resmi ve selfi yükleyip doğrulama işlemini bitirmiş olacaksınız.
3- Bu kısımda ülkenizi ve Kimlikle mi yoksa Pasaportla mı doğrulama yapmak istediğinizi seçip devam ediyoruz.
4- Bu adımda ise ister telefonda yer alan daha önce çekmiş olduğunuz kimlik fotoğrafını yükleyin ister fotoğraf çek kısmından yeni fotoğraf çekip yükleyin. İlk önce kimliğin ön yüzü daha sonra arka yüzü şeklinde fotoğrafı yükleyin.
5- Son olarak görseldeki gibi bir kağıda Binance JE ve kayıt olduğunuz günün tarihini yazıp yükleyin. Kimlik doğrulama işlemi bu kadar. Bundan sonra kimliğin site tarafından doğrulanması gerekiyor.

Kimlik onayı aldıktan sonra Step 2 kısmından adres bilgilerini girip E-devlet üzerinden ikametgah belgesi alıp onu yükleyin veya Su, Elektrik faturası da yükleyebilirsiniz.

İlk kısma ad ve soyadı sonraki kısma adres, şehir, posta kodu girin. Daha sonra select file yazan yere tıklayıp belgeyi yükleyin, üçüncü kısımda ki soruya Personel Saving cevabını son kısma ise 0-1000 cevabını verip onaylayın.

Sitenin Anlatımı