• BITCOIN
  245383,383
  % 1,01
 • ETHEREUM
  10417.77
  % 4,50
 • RIPPLE
  2.03
  % -0,52
 • BITCOIN CASH
  3318.2,459
  % -0,06
 • LITECOIN
  1051.16
  % 0,17
 • COSMOS
  61.15
  % -4,04
 • CARDANO
  2.64
  % -2,62
 • TETHER
  7.39
  % -0,29

Bcnex Borsası ve BCNX Coin

Bcnex Borsası ve BCNX Coin

Tıkla, borsaya üye ol

E-mail adresine gelen bağlantıya tıklayın ve mail adresini bu sayede onaylamış olun. Daha sonra giriş yapın.

Google 2fa (Authenticator) aktive edin. Kyc işlemini Account sekmesinden tamamlayın aşağıda görselde bilgileri nasıl dolduracağınız yazıyor. Bilgileri doldurduktan sonra next tıklayıp bir sonraki sayfa ya geçin kimlik resmi gönderin (arkalı-önlü). Sonra bir kağıda Bcnex ve kayıt olduğunuz tarihi yazın. Kimlik ve o kağıtla selfi çekin, üçüncü kutucuğa resmi yükleyin.

Kyc( kimlik) onaylanınca (1 gün sürüyor) “Earn” sekmesinde görevleri yapıp puan toplayın. Dağıtım için son 5 gün. Çekim aktif olduğu zaman İnstagram hesabımızdan bilgilendireceğiz.

BCNEX XRP Kampanyası

Bcnex Airdropunda ilk 1000 kişi 50$ değerinde XRP, geri kalanı 25$ değerinde XRP alacak. Toplam ödül 2 Milyon XRP. Kayıt olmadıysanız yazının başında yer alan bağlantı üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca airdrop sayfası borsalara ait XRP adresini kabul etmiyor. Bunun yerine Trust Wallet, Atomic Wallette ve Coinomi gibi cüzdanları kabul ettiklerini söylediler. Bu cüzdanlardan birisini kullanabilirsiniz.

Görev sayfasına gitmek için

Bcnex Çekim

Bcnex airdrop ödülünü çekmek için siteye giriş yapın daha sonra airdrop sekmesinde yer alan withdraw XRP kısmında ne kadar miktarı (Dolar cinsinden) çekebileceğiniz görüyor olacak. Withdraw XRP kutucuğuna tıklayın ve görünen miktarı kutucuğa yazın ve onaylayın. Çekim yaptığınız miktar Xrp olarak cüzdana yatacak, Xrp çekimi kapalı olduğu için farklı bir coine (Litecoin olarak çekim yaparsanız daha az ücret ödersiniz) çevirip çekebilirsiniz. Çekilebilecek miktar ise airdroptan kazağınız ödülün %20 si. Kalan kısım ise elinizde tuttuğunuz Bcnex coin miktarı ile açılabilecek, aşağıdaki görselde ne kadar Bcnex ile kaç XRP açabileceğiniz yer alıyor.