• BITCOIN
  226829,539
  % -3,16
 • ETHEREUM
  9250.84
  % -2,22
 • RIPPLE
  1.87
  % -3,78
 • BITCOIN CASH
  2893.54,676
  % -7,67
 • LITECOIN
  919.19
  % -6,79
 • COSMOS
  52.26
  % -6,05
 • CARDANO
  2.36
  % -4,58
 • TETHER
  7.43
  % 0,89

Brave Browser Nedir ve Nasıl Kullanılır? Brave’le Bat Token Kazan

Brave Browser Nedir ve Nasıl Kullanılır? Brave’le Bat Token Kazan
 • Umut
 • - 10 ay önce

Brave Browser ile internette gezinirken her ay 5$ değerinde Basic Attention Token (BAT) kazanabilirsiniz. Buna ek olarak arkadaşlarınızı veya aile çevrenizi kendi referans (Kişi başına 5$ değerinde BAT) bağlantınız üzerinden kayıt ederek bu kazancı yükselte bilirsiniz. Bunun dışında Brave Browser kullanırken reklam gelirlerini açabilir ekstra BAT kazanabilirsiniz. Ödül her ay gelir, yapmanız gereken kayıt olmak ve Brave Browser en az 30 gün boyunca kullanmak. Ödül her ayın 8’inde geliyor hesaba. Bat Airdrop, Katılım, çekim ve reklam geliri gibi detaylar sırasıyla aşağıda yer alıyor.

Bat Airdrop Brave Browser

Bat Airdrop için Brave Browser Kurmak

1- Öncelikle BAĞLANTI üzerinden Brave Browser cihazınıza indirin. Sağ üstte yer alan Aslan simgesine tıklayıp Brave ödüllerini aktif hale getirin.

2- Burada yer alan BAĞLANTI üzerinden kayıt olun ve e-mail adresini doğrulayın.

3- Bu adımda ise doğrulama sayfasından sonra Ad ve Soyadı girin, Google2fa (Google Authenticator) kurun.

4- Daha sonra açılan sayfanın alt kısmında + Add Channel kutucuğa tıklayın. Buradan bir sosyal medya hesabı bağlayacağız (Kurulum daha kolay olur diye Twitter üzerinden anlatacağız.) Twitter seçin ve sonra açılan sayfadan Twitter hesabınıza giriş yapın, kurulum bu kadar. Twitter hesabı eklediği zaman orada yer alan kutucuk kısmında Referans bağlantınız yer alıyor olacak.

Uphold Cüzdan Bağlama Bat Airdrop Çekimi

1- Yer alan BAĞLANTI üzerinden Uphold cüzdanı indirin. Uphold cüzdanın amacı gelen ödüller bu cüzdana gidecek ve oradan çekim yapacağız.

2- Uphold cüzdanı indirdikten sonra hesap oluşun ve kimlik (kyc) onayı yapın.

3- Uphold cüzdana kimlik onayı yaptıktan sonra Brave Browser üzerinden hesabınıza giriş yapın ve orada yer alan Connect to Uphold düğmesine tıklayın açılan sayfadan Uphold cüzdana giriş yapıp bağlantıya izin verin.

Reklam Ödülleri : Sağ altta yer alan üç noktaya tıklayın, Brave Ödülleri kısmında yer alan Reklamları aktif hale getirin. Brave Browser kullanırken size reklam gösterecek ve bu sayede ödül verecek.

Brave Browser Üzerinden Çekim

1- Bat Airdrop ile kazanılan Tokenleri, Twitter hesabınızı açtığınız zaman Sağ üstte yer alan BAT simgesine tıklayınca Bahşiş gönder çıkacak, oradan kendi Twitter hesabınıza ödülü bahşiş olarak gönderin. Bu sayede ödül size ait olan Uphold cüzdana gelmiş olacak.

Kurulum ve çekim hakkında yaşadığınız sorunları bize İnstagram, Twitter ve Telegram üzerinden iletebilirsiniz. Bu sayede sizlere yardımcı olabiliriz.