Başarılı Trader: Bu 4 Altcoin 100x Yapacak! Geleceğin Kripto Paraları - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  368360,323
  % 3,45
 • ETHEREUM/TL
  11851.42
  % -0,56
 • RIPPLE/TL
  3.4
  % -0,21
 • BITCOIN CASH/TL
  3911.64,744
  % 2,68
 • LITECOIN/TL
  1438.33
  % 9,60
 • COSMOS/TL
  141.39
  % 0,02
 • CARDANO/TL
  7.78
  % 4,94
 • TETHER/TL
  7.24
  % -0,29

Başarılı Trader: Bu 4 Altcoin 100x Yapacak! Geleceğin Kripto Paraları

Başarılı Trader: Bu 4 Altcoin 100x Yapacak! Geleceğin Kripto Paraları

Kripto analisti ve trader’ı Lark Davis, 100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı dört Polkadot tabanlı altcoin projesini açıklıyor.

Lark Davis: Kylin, Polkadot’un Chainlink (LINK)’i olabilir!

Yeni tahlilinde Lark Davis, 219.000 abonesine Polkadot’un Chainlink (LINK)’i olabilecek yeni bir altcoin projesine baktığını söylüyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kylin bir oracle ve data hizmetleri sağlayıcısıdır. Bilhassa de bu hizmetleri Polkadot’un parachains’lerine bağlamaya odaklandı. Gelişmiş data analitiği özelliklerine sahip olmanın yanı sıra Kylin oracle’ları aracılığıyla hem on-chain hem de off-chain piyasa datalarına erişim sağlayacak. Ayrıca, dataların para kazanılabileceği ve takas edilebileceği bir data pazarı sunacak.

Lark Davis’in radarındaki ikinci kripto para Polkadex!

Lark Davis’in radarındaki ikinci kripto para, Polkadot üzerine inşa edilen merkezi olmayan bir borsa olan Polkadex’tir. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Test ağları şu anda yayında. Saniyede yaklaşık 300 süreç yapıyor. Referans olarak, Uniswap şu anda Ethereum için azamî süreç kapasitesi olduğundan saniyede 15 süreç yapabilir. Polkadex için plan, uzun vadede saniyede 20.000 süreç olduğundan şu anda bu teknoloji üzerinde çalışıyorlar. Şu anda inşa ediyorlar. Kod ismi Pebble, üzerinde çalıştıkları teknoloji…

Lark Davis, Polkadex’in rastgele bir tokeni Polkadot tabanlı DEX’e getirmeye yardımcı olmak için Ethereum (ETH) ve Polkadot ekosistemlerini birbirine bağlayan iki taraflı bir köprü olan Snowfork ile birlikte çalıştığını da ekliyor. Kripto analisti, Polkadex’in Polkadot’ta en güzel borsa olabileceğini, zira erken hareket etme avantajına sahip olduğunu vurguluyor.

Lark Davis: Patlayacak altcoin projelerinden biri de Fractal!

Lark Davis’in listesindeki üçüncü kripto para, çevrimiçi şahsî zımnilik konusunda uzmanlaşmış yeni bir platform olan Fractal’dır. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kullanıcı bilgilerini adil bir formda değiş tokuş etmek için açık kaynaklı bir standart oluşturuyorlar. Bu şirket 2017’den beri data ve merkezi olmayan kimlikler üzerinde çalışıyor, bu yüzden oyunda çok tecrübeli. Ayrıca, Polkadot tabanlı en büyük data pazarlarından biri olan Ocean Protocol (OCEAN) ile yakın bir ortaktır. Polkadex ile de çalışıyorlar… Burada bahsettiğimiz şey, mega şirketler değil kullanıcıların gerçekte bilgilerinden sorumlu olduğu gelecekteki internet, web 3.0.

Lark Davis: Moonbeam devasa bir yükseliş sergileyecek!

Lark Davis’in patlayacağına inandığı son kripto para, “devasa bir yükseliş projesi” olduğuna inandığı Moonbeam. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Multi-chain geleceği oluşturmak için çalışıyor ve Ethereum akıllı kontratlarıyla büsbütün uyumlu olacak bir parachain olacak. Bu çok büyük, zira Polkadot ve Ethereum ortasında tesirli bir köprü kurmak, Polkadot’un Ethereum‘un DeFi (merkezi olmayan finans) genelinde inanılmaz derecede derin likiditesine ve tüm bu şeylere çarçabuk erişmesine imkan tanıyacak. Bu, Polkadot ekosistemine giden en kolay rampa olacak. Büsbütün Etherem uyumlu, lakin Polkadot üzerine inşa edilmiş bir ortamdan bahsediyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance