Başarılı Analist: Yatırım Yapın! Bu 6 Altcoin Mart’ta Devasa Yükselecek - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496975,327
  % -2,22
 • ETHEREUM/TL
  19646.32
  % -3,58
 • RIPPLE/TL
  12.91
  % -9,78
 • BITCOIN CASH/TL
  9163.14,298
  % 31,34
 • LITECOIN/TL
  2501.61
  % 7,62
 • COSMOS/TL
  208.23
  % -4,62
 • CARDANO/TL
  11.41
  % -3,44
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Başarılı Analist: Yatırım Yapın! Bu 6 Altcoin Mart’ta Devasa Yükselecek

Başarılı Analist: Yatırım Yapın! Bu 6 Altcoin Mart’ta Devasa Yükselecek

Ünlü kripto para analisti Lark Davis, Mart ayında devasa yükselme potansiyeline sahip olduğunu söylediği altı altcoin projesinin ismini veriyor. Ayrıyeten Lark Davis, yatırımcılara bu altcoin’leri satın almalarını tavsiye ediyor.

Lark Davis: Tanınan altcoin Cardano, meteorik yükselişine devam edecek

Yeni tahlilinde Lark Davis, üçüncü en büyük kripto para olan Cardano‘da (ADA) meteorik yükselişin devam edeceğini belirtiyor. Analist, bu altcoin projesini yakından izlediğini söylüyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano için büyük haber, Mary hard forkunun 1 Mart’ta ana ağa sunulacağı… Şimdi bu hard fork, Cardano’nun tam manasıyla fonksiyonel bir ekosistem olma yolunda sonraki adımları atmasına yardımcı olacak. Tokenlerin nihayet uygulandığını göreceğiz. Ana zincirde akıllı kontratlar göreceğiz. Bu, bunu gerçekleştirmenin birinci adımıdır.

Lark Davis: Polkadot’un küçük kardeşi Kusama, güçlü yükselecek

Lark Davis’in listesindeki bir sonraki kripto para, analistin “Polkadot’un (DOT) küçük kardeşi” olarak bahsettiği Kusama’dır (KSM). Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Parachain müzayedeleri yakında Polkadot ekosistemine geliyor ve birinci durağımız Kusama… Çok yakında geleceklerini ve parachainlerin evvel Kusama’da sonra Polkadot’ta olacağını biliyoruz. Kusama son birkaç aydır çok sert bir formda toparlanıyor. İlk parachain müzayedelerinin beklentisiyle çok daha fazla toparlanmaya devam etmesini bekliyorum.

Lark Davis: MimbleWimble, Litecoin’e saklılık getireceği için epeyce değerli

Lark Davis, göz önünde bulundurulması gereken üçüncü kripto paranın, MimbleWimble saklılık yükseltmesini başlatmak için vites yükselttiği için Litecoin (LTC) olduğunu söylüyor. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MimbleWimble, Litecoin’e kapalılık getireceği için epeyce değerli. Son birkaç yıldır kripto gümüşü için en büyük güncelleme olacak.

Lark Davis: Altcoin projesi Polygon (MATIC) savlı geliyor

Analistin listesinde dördüncü sırada, Blockchain ölçekleme tahlili Polygon (MATIC) geliyor. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum 2.0 temelde hiçbir yerde görünmediğinden, buradan itibaren boşluğu almak için nitekim katman-iki ölçekleme tahlillerine inecek ve Polygon’dan daha büyük ve daha değerli katman-iki ölçekleme tahlili yok.

Lark Davis: Injective Protocol (INJ)’de istediğiniz her şey var…

Beş numarada, merkezi olmayan türev borsası Injective Protocol (INJ) yer alıyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büsbütün merkezi olmayan bir ikinci katman borsası, düşük fiyatlar, yüksek sürat, merkezi olmayan bir borsada istediğiniz her şey. Kripto içinde ve dışında rastgele bir piyasada süreç yapmanıza müsaade veren Injective, katiyetle onu sol, sağ ve merkezde büyük iştirakler ile parçalıyor. Avalanche (AVAX), Marlin (POND), Ocean, Unilend (UFT) ile grup oluşturuyor… Son haftalarda, forex piyasalarının yanı sıra pay senedi ticareti, bu yüzden bu türev piyasalarını getiriyoruz.

Lark Davis: Uniswap (UNI) oyun değiştirecek yenilikler yapıyor

Lark Davis’in radarındaki son kripto para, merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap (UNI). Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 Uniswap, geliştirme mutfağında uzun vakittir v3’ü hazırlıyor… Gün geçtikçe, Uniswap v3’ün piyasaya çıkmasıyla ilgili bir duyuru alma olasılığımız giderek artıyor. Bu da UNI tokeni için çok, çok kıymetli iki şey manasına geliyor. Birincisi fiyatların, Uniswap’ta paylaşılacak olmasıdır.  Ve Uniswap için söz ettiği ikinci şey ve tahminen de Uniswap v3’ün tahminen de en değerli kısmı, ikinci katman ölçeklendirmesini içerecek olmasıdır … Katman-iki ölçeklendirme, Uniswap’i kullanmak için gerekli fiyatları değiştirecek. Gülünç üzere, GAS ticaretinde bir sent üzere. Oyun değiştirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance