Axie Infinity Nedir Ve AXS Coin Nedir? AXS Coin Fiyatı Ve Grafiği - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334167,718
  % 4,04
 • ETHEREUM/TL
  22926
  % 8,50
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % 2,68
 • BITCOIN CASH/TL
  4558.53,509
  % 1,55
 • LITECOIN/TL
  1193.9
  % 2,55
 • COSMOS/TL
  108.86
  % 6,62
 • CARDANO/TL
  11.7
  % 3,13
 • TETHER/TL
  8.49
  % 1,32

Axie Infinity Nedir ve AXS Coin Nedir? AXS Coin Fiyatı ve Grafiği

Axie Infinity Nedir ve AXS Coin Nedir? AXS Coin Fiyatı ve Grafiği

Kripto paralar artık hayatın her alanında kendine yer ediniyor. Günlük alışveriş, gezi, konaklama ve oyun gibi birçok sektörde Kripto paralar kullanılıyor, hatta kullanılmaktan öte bu teknoloji ile projeler geliştiriliyor. Bunlardan biriside Ethereum tabanlı koleksiyon oyunu Axie Infinity. Axie Infinity sadece bir oyun değil aynı zamanda yetenekli oyuncular için Kripto para kazanma şansı sunan pir platform, platformun tasarımı Sky Mavis tarafından yapılmıştır. Axie Infinity Nedir? Axie Infinity Shards (AXS) Coin Nedir? gibi soruların cevabı aşağıda yer almaktadır.

Axie Infinity Nedir?

Axie Infinity, yetenekli herkesin oyun ve ekosisteme katkılarla Kripto para kazanabileceği, Pokemon’dan ilham alan bir dijital evcil hayvan oyundur. Oyuncular, evcil hayvanları için karada bir krallık ile savaşabilir, toplayabilir, büyütebilir ve inşa edebilir. verilere 3. şahıslar tarafından kolayca erişilebilir, böylece topluluk geliştiricileri ve sanatçı Axie Infinity evreninde kendi araçlarını ve deneyimlerini oluşturabilirler. Axie hala erken erişimde olsa da, şu anda Ethereum’da Aylık Aktif Kullanıcılar tarafından 1 numaralı NFT platformudur. Axie eğlenceli bir oyun olsa da, güçlü topluluk ve erken başarısından gelen fırsatları kazanmak için oynaması nedeniyle bir sosyal ağ ve iş platformunun özelliklerini de üstleniyor. Ayrıca Axie Samsung, Ubisoft, HTC, MakerDAO, Kakao (KlaytN), Kyber Network, Animoca Brands, 500 Startups, Hashed, Delphi Digital gibi birçok büyük firma ile çalışmalar yapıyor.

Axie Infinity Shards (AXS) Coin Nedir?

Axie Infinity Shards (AXS), Axie Universe için bir ERC-20 yönetim belirtecidir. AXS sahipleri, tokenlerini paylaşırlarsa, oyunu oynarlarsa ve önemli yönetim oylamalarına katılırlarsa ödül talep edebilecekler. Oyuncular ayrıca Axie Infinity Universe içinde çeşitli oyunlar oynadıklarında ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerik girişimleri aracılığıyla AXS Token kazanabilecekler. Axie Infinity Shards ile amaç, oyunun oyuncuları ile geliştiriciler arasındaki teşvikleri yeni ve heyecan verici şekillerde hizalamaktır.

Yukarıda açıklanan mekanizmaların iki ana amacı vardır: Oyuncuları Axie Infinity ile etkileşime girdikleri için ödüllendirirken aynı zamanda onları ek ödüller alabilmeleri için jetonlarını tutmaya teşvik etmek. Toplam Axie Infinity Shards (AXS) Token arzı ise 270.000.000 adet olmakla birlikte ilk dolaşım arzı ise toplam arzın %22’sini oluşturacak. Axie Infinity Shards (AXS) şuanda Binance üzerinden alınıp satılabilir. 

Axie Infinity (AXS) Coin Fiyatı ve AXS Coin Grafiği 

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj