• BITCOIN
  242868,532
  % 2,47
 • ETHEREUM
  10656.35
  % 16,81
 • RIPPLE
  2.05
  % 2,02
 • BITCOIN CASH
  3314.63,689
  % 3,67
 • LITECOIN
  1058.13
  % 3,90
 • COSMOS
  61.72
  % -0,61
 • CARDANO
  2.68
  % 4,13
 • TETHER
  7.41
  % -0,05

Analistlerin Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini ve Analizi – Price Analysis

Analistlerin Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini ve Analizi – Price Analysis

Chainlink (LINK), Ağustos ayında 20 dolar seviyelerine kadar yükselerek tüm zamanların zirve fiyatını gördü. LINK fiyatı ardından aşağı yönlü hareket etti ve fiyatı güçlü bir şekilde yarı yarıya kadar düştü. Son zamanların en düşük seviyelerde, popüler altcoin 8 dolar gibi düşük bir seviyede işlem gördü, bu da Chainlink (LINK) fiyatının hemen hemen %60 oranında düştüğü anlamına geliyor. Şuan ise analistler Chainlink (LINK) için yeni bir Boğa sezonunun yaklaştığı ifade ediyor, analistler tarafından yapılan Chainlink (LINK) fiyat tahmini ve analizi olumlu yönde görünüyor.

Chainlink Yakında Bir Boğa Sezonu Görebilir – Analistlerin Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini

Analistler, popüler kripto paranın önemli yatay seviyeleri geri getirmesiyle, Chainlink’in yakın gelecekte yükseliş göstermeye hazır olduğunu söylüyor . Bir analist, kısa süre önce Chainlink (LINK) için aşağıdaki grafiğini paylaştı ve Chainlink için düşüncelerini yazdı:

Analistlerin Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini ve Analizi - Price Analysis

“Kısa süreli düşüşler Chainlink’te olabilir. En iyi DeFi hype coin’lerinin çoğunun parlaklığını yitirdiğini görmek, kısa süreli düşüşler olsada, bana Chainlink’in spot ışığında biraz daha uzun kalacağını düşündürüyor. Şu anda direnişte ve kapağın girmesi bekleniyor. Bence BTC ve ETH yine öne çıkıyor.”

Başka bir analist, LINK’in mevcut seviyelerden daha yükseğe çıkmasını bekliyor. Analistin daha önce paylaştığı bir grafikte, LINK fiyatının yakın zamanda 12,50 dolara ve üzerine çıkacağını ifade etti. Yine de, Ağustos ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek fiyatından yarı yarıya düşen Chainlink için bunun nihai dip noktası olduğundan %100 emin olmadığını belirtti. Chainlink (LINK) fiyat tahmini için bunu söyleyen analist, daha öncede, 2018’in ortasında Bitcoin fiyatının 3200 dolara düşeceğini tahmin etmişti.

Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini ve Analizinin Doğru Çıkması Bitcoin’in Fiyat Hareketine Bağlı

Chainlink’in kendi teknik yönleri yukarı yönlü olsa da, Bitcoin yükselişine devam etmedikçe çok fazla yukarı doğru hareket etmesi pek mümkün değil, Chainlink analizi ve tahminin mümkün olması için Bitcoin fiyat hareketi önemli bir etken. Neyse ki boğalar için Bitcoin’in yakın gelecekte kazanımlarını yukarı doğru genişletmesinin birkaç nedeni var.

Bazı nedenler temel faktörlerdir: Birincisi, geçtiğimiz hafta önde gelen bir fintech şirketi olan Square’in bilançosu için 50 milyon dolar değerinde BTC satın aldığı ortaya çıktı. Square ve Twitter’a aynı anda başkanlık eden Jack Dorsey, daha önce Bitcoin’in sanal alemin bir para birimi haline gelme olasılığının yüksek olduğunu ifade etmişti. Yine bu hafta, Coronavirüs nedeniyle ABD’de başka bir milyon dolarlık banknotun piyasaya sürülmesiyle teşvik görüşmeleri yeniden başlatıldı. Analistler, başka bir teşvik kanunun geçirilmesinin ABD dolarının düşmesiyle sonuçlanacağını, bunun da BTC ve Altın gibi hedge’lerin değerinde bir düşüşe neden olacağını düşünüyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.