Amazon’dan Büyük Ethereum Atılımı: ETH Artık Bir Seçenek! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  404055,116
  % -8,95
 • ETHEREUM/TL
  18243.7
  % -9,89
 • RIPPLE/TL
  8.64
  % -18,51
 • BITCOIN CASH/TL
  6406.6,529
  % -14,08
 • LITECOIN/TL
  1908.83
  % -11,81
 • COSMOS/TL
  149.74
  % -7,43
 • CARDANO/TL
  8.59
  % -13,51
 • TETHER/TL
  8.33
  % 0,51

Amazon’dan Büyük Ethereum Atılımı: ETH Artık Bir Seçenek!

Amazon’dan Büyük Ethereum Atılımı: ETH Artık Bir Seçenek!

Çok uluslu teknoloji şirketi Amazon’un yan kuruluşu olan bulut bilişim platformu Amazon Web Services (AWS), bugün Ethereum’un artık Amazon Managed Blockchain hizmetinde mevcut olduğunu duyurdu. AWS kullanıcıları artık Ethereum node’leri oluşturabilir ve Amazon Managed Blockchain’de genel Ethereum ana ağına katılabilir. 

Amazon’un Managed Blockchain hizmeti, artık Ethereum’u destekliyor!

Amazon’un halka açık ağlara katılmayı kolaylaştıran Managed Blockchain hizmeti, artık Ethereum’u destekliyor. Amazon blog gönderisinde mevzuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Bu lansmanla, AWS müşterileri dakikalar içinde Ethereum node’lerini kolay kolay oluşturabilir ve halka açık Ethereum ana ağına ve Rinkeby ve Ropsten üzere test ağlarına bağlanabilir. Amazon Managed Blockchain ile müşteriler inançlı ağ ilişkisi, bekleme ve transfer sırasında şifreleme, standart açık kaynaklı Ethereum API’leri aracılığıyla ağa inançlı erişim, Ethereum Blockchain’ine süratli ve emniyetli senkronizasyon ve defter bilgileri için güçlü elastik depolamaya sahip oluyor.

Amazon birinci olarak 2019’da Blockchain ile ilgili hizmetler sunmaya başladı 

Amazon birinci olarak 2019’da Blockchain ile ilgili hizmetler sunmaya başladı ve bu da müşterilerin Blockchain ağlarına, node’lere, merkezi olmayan uygulamalara ve akıllı mukavelelere birinci erişimini sağladı. 

Ethereum‘a ek olarak Managed Blockchain, bir şirketler ve kuruluşlar konsorsiyumu tarafından geliştirilen müsaadeli bir Blockchain yazılımı olan Hyperledger’ı da dayanaklar. Bu hizmet birinci olarak sadece Amerika Birleşik Devletleri’nin Doğu Kıyısı’ndaki müşteriler için mevcuttu, lakin artık müşteriler Doğu ABD, Asya Pasifik ve Avrupa’daki AWS bölgelerinde de Ethereum’a erişebiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance