Altın Analisti Piyasaları Tahlil Etti: Bu Düzeyleri Radarınıza Alın! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  489681,205
  % 0,51
 • ETHEREUM/TL
  17655.8
  % 1,51
 • RIPPLE/TL
  11.23
  % 7,46
 • BITCOIN CASH/TL
  5582.98,376
  % 0,92
 • LITECOIN/TL
  2053.69
  % 2,63
 • COSMOS/TL
  177.6
  % 3,14
 • CARDANO/TL
  10.37
  % 4,80
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Altın Analisti Piyasaları Tahlil Etti: Bu Düzeyleri Radarınıza Alın!

Altın Analisti Piyasaları Tahlil Etti: Bu Düzeyleri Radarınıza Alın!

Tanınan altın analisti Christopher Lewis, piyasaları tahlil etti ve ayı ve boğa senaryolarında bedelli metalin görebileceği düzeyleri açıkladı.

Christopher Lewis: Altın fiyatı için 1.500 dolar hala kartlarda!

Altın piyasaları başlangıçta Perşembe günkü süreç seansı sırasında tekrar yükselişe geçti, zira faiz oranı kompleksinde yeniden bir artış görüldü. Popüler altın analisti Christopher Lewis’e nazaran, her şeyin eşit olması, sarı metal piyasaları için zehirlidir. Bununla birlikte analiste nazaran, birtakım tahvil piyasaları yükselmeye devam ederken Amerika Birleşik Devletleri’ndeki faiz oranına dikkat edilmeli. Bu durumda analiste nazaran, zıt korelasyon hala güçlü ve bu nedenle piyasalar dikkatlice izlenmeli.

Artan istikamette Christopher Lewis’e nazaran, 1.800 dolar düzeyi değerli bir direnç manisi olacak ve bu nedenle, şayet patlak verirsek buna çok dikkat etmeliyiz. Christopher Lewis’e nazaran, 1.800 dolar düzeyinin üzerinde toparlanır ve kırılırsak, bu piyasayı 50 dolar daha yükseltir. Öte yandan, geri dönüp geçen haftanın en düşük düzeyinin altına inersek analiste nazaran, bu 1.500 dolar düzeyine kadar büyük bir düşüşe yol açar. Bu elbette büyük bir satış olacak. Lakin analiste nazaran, bu noktada çok sayıda bedel avcısının piyasaya geri döndüğünü göreceğiz.

Christopher Lewis: Piyasalar büyük alanlarda “pazar hafızasına” eğilimlidir

Piyasa bir müddettir düşüş eğiliminde…. Lakin Christopher Lewis’e nazaran, belli ölçüde teknik ticareti çeken bir alan olan %61,8 Fibonacci geri çekilme düzeyine yakın olduğumuzu belirtmek gerekiyor. Lakin analiste nazaran, 1.700 dolar düzeyi de evvelki dirençti, bu yüzden devam etmelidir. Christopher Lewis’e nazaran, piyasalar bu büyük alanlarda “pazar hafızasına” eğilimlidir. Bu noktada yapabileceğiniz en kıymetli şey analiste nazaran, durumunuzu biraz küçük tutmaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance