Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’de Boğayım! Ralli Geliyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  488443,611
  % -0,36
 • ETHEREUM/TL
  17523.69
  % 0,02
 • RIPPLE/TL
  10.99
  % 4,63
 • BITCOIN CASH/TL
  5528,654
  % 0,22
 • LITECOIN/TL
  2034.42
  % 3,10
 • COSMOS/TL
  177.87
  % 3,53
 • CARDANO/TL
  10.17
  % 1,68
 • TETHER/TL
  8.14
  % -0,17

Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’de Boğayım! Ralli Geliyor

Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’de Boğayım! Ralli Geliyor

“Altcoin Psyscho” takma ismini kullanan tanınan kripto trader’ı, yeni bir altcoin projesine dikkat çekiyor. Analist, birebir vakitte kripto ticaret stratejisini de ana sınırlarıyla açıklıyor.

Altcoin Psyscho: AntiMatter (MATTER)’de yükselişteyim!

Usta analist Altcoin Psyscho, 134.000 Twitter takipçisine, yeni başlatılan kalıcı türev protokolü AntiMatter (MATTER) konusunda yükselişe geçtiğini söyledi. Altcoin Psyscho hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ön satışa katılmayanlar için: Kripto para birikim aralığından çıkıyor.

Kaynak: Altcoin Psycho/Twitter

Verdiği yeni bir röportajda analist, kripto piyasalarıyla başa çıkma yaklaşımını ayrıntılı açıkladı. Altcoin Psycho, yakından takip ettiği kripto para ticaret botunun yüksek volatilite devirlerinde en kârlısı olduğunu ve volatilite düzeyleri düştüğünde “öldürdüğünü” söylüyor. Altcoin Psyscho mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim botum esasen bir momentum koparma ticaret botu ki bu, hangi pazarda olduğuna bağlı olarak düzgün ve makûs bir şey… Şayet piyasa düz ise, yalnızca fitillere dönüşen çok sayıda yanlış kopuş olduğu için ölür. Ya da hiç orta yok, değil mi? Yani benim botum dalgalanmadan büyüyor, yani piyasanın yükselip alçalması kıymetli değil. En çok pazarın trend olduğu vakitlerde memnunum. Zira bu benim rakamlarımın en kârlısı olduğu manasına geliyor… Biliyorsunuz, %1 yahut %2 hareket yerine %20-30 hareket…

Ünlü analist, kripto ticaret stratejisini de ana sınırlarıyla açıklıyor

Analist, kripto piyasasının 24 saat süren tabiatından yararlanmak ve duygusal karar verme riskini büsbütün ortadan kaldırmak için ticaret botunu geliştirdiğini söylüyor. Analist, botu takip etmenin ve kripto piyasasında alım satım sürecinin son derece yüksek riskli olduğunu ve sırf büyük sermaye düşüşlerini sindirebilenler için bunun uygun olduğu konusunda uyarıyor. Altcoin Psyscho mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yalnızca alım satım biçimimi otomatikleştirmenin bir yolunu istedim çünkü… Birincisi, bilhassa kripto üzere hiç uyumayan bir pazarda her vakit piyasayı izlemek yalnızca bir acı. İkincisi ise, ticaret psikolojinizi mükemmelleştirmek hakikaten zordur. Bilhassa çok fazla dalgalanma olduğunda duygusal denetime sahip olmak. Ve bu, botun en kârlı olduğu vakittir.

Analist, sisteminin daha inançlı yatırımcılar için tasarlandığını ve tıpkı vakitte yüksek riskli oyunlara piyasa hakkında fazla duygusal olma telaşı duymadan erişmek isteyenler için tasarlandığını söylüyor. Analist hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu düşük çekime sahip olacak formda tasarlanmadı. Yüksek kârlı bir bot olarak tasarlandı… Birinin stratejisinde daha muhafazakar bir usule sahip olan bir çeşit korunma olarak…. Bot, daha muhafazakar bir trader olan biri için harika bir seçimdir ve bu stratejiyi biraz yüksek riskli bir şeyle korumak istiyorlar. Ancak bunu yapacak duygusal denetime sahip olmadıklarını düşünüyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance