Altcoin Dönemi 2.0: Analist, Ethereum (ETH) İçin “Gösteri Zamanı” Olduğunu Argüman Etti - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  441944,657
  % -2,72
 • ETHEREUM/TL
  21098
  % 6,23
 • RIPPLE/TL
  10.93
  % -2,44
 • BITCOIN CASH/TL
  7673.32,165
  % -2,07
 • LITECOIN/TL
  2263.41
  % 3,15
 • COSMOS/TL
  169.79
  % -1,10
 • CARDANO/TL
  10.19
  % -0,52
 • TETHER/TL
  8.3
  % 1,32

Altcoin Dönemi 2.0: Analist, Ethereum (ETH) İçin “Gösteri Zamanı” Olduğunu Argüman Etti

Altcoin Dönemi 2.0: Analist, Ethereum (ETH) İçin “Gösteri Zamanı” Olduğunu Argüman Etti

Ethereum (ETH) şu ana kadar inanılmaz bir yıl geçirdi, USD paritesinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı ve çok üzerine yükseldi. Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) ticaret çiftinde altcoin, eski yüksek düzeylerine yaklaşmak için gayret etti.

Bir kripto para trader’ına nazaran, her şey değişmek üzere ve sonunda Ethereum’un kripto para pazarında sahneyi alması için “gösteri zamanı” geldi.

“Ethereum İçin Şov Zamanı”

Son boğa piyasasının doruğunda, ICO ateşi, Ethereum’u o vakit tüm vakitlerin en yüksek pahası olan token başına 1.400 dolara yükseltmişti. En değerli altcoin döneminde alternatif kripto para ünitelerinin Bitcoin’i büyük bir marjla geride bıraktığı bir periyotta Ethereum’un Bitcoin’e oranı 0.1’e kadar yükselmişti. Sonraki aylarda ise önder kripto para ünitesine karşı dramatik bir %90’lık düşüş yaşandı ve DeFi hareketinin omurgası bu yükseklere geri dönmek için gayret ediyor.

Bir kripto para trader’ına nazaran, sonunda Ethereum için “gösteri zamanı” olabilir. Analist, kısa vadeli Adem ve Havva taban oluşumunun akabinde ETH/BTC ticaret çiftindeki düşüş trendi direncinden net bir kopuşu gösteren bir grafik paylaştı.

Adem ve Havva tabanları, kripto para ünitelerinde şaşırtan derecede yaygındır. Modelin küçük bir vakit dilimi versiyonu, son birkaç haftadır ETH/BTC çiftinde olduğu üzere, Bitcoin’in ayı piyasasının taban noktası olarak hareket etti.

Analistin gösterdiği üzere, Ethereum’un Bitcoin’e karşı şok edici bir geri dönüş yapma vakti gelmiş olabilir. Daha yüksek vakit dilimlerinde, 2018 doruğundan bu yana tüm ayı piyasası için daha da büyük bir Adem ve Havva tabanı çalışıyor. Bir Adem ve Havva; alt kısmı keskin, V formunda ve akabinde daha uzatılmış ve yuvarlak bir taban deseni ile karakterize edilir. Yuvarlanan alt desen, aykırı bir baş ve omuz modeli üzere görünen şeyi de oluşturdu: Öbür bir taban yapısı tipi.

Ethereum’da Bitcoin’e karşı üst istikametli devam eden pek çok sinyalle, orandaki evvelki yükseklere dönüş yaşanabilir ve şov her an başlayabilir. Geçmişte, büyük Ethereum patlamaları daha büyük bir altcoin dönemini ateşledi.

Tarih tekerrür ederse, analiste nazaran önümüzdeki birkaç hafta içinde altcoin’lerde hayat değiştiren zenginlik ortaya çıkacak. Fakat dikkatli olun, altcoin mevsimleri süratli gerçekleşir ve mutsuz sona erme eğilimindedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance