7’den Fazla Kestirimi Tutan Analist: Bu 4 Altcoin’e Bakın! En Fazla Kârı Getirecekler - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  488165,312
  % 0,00
 • ETHEREUM/TL
  17530.13
  % 0,69
 • RIPPLE/TL
  11.12
  % 8,03
 • BITCOIN CASH/TL
  5526.47,138
  % 1,55
 • LITECOIN/TL
  2039.63
  % 1,10
 • COSMOS/TL
  178.68
  % 4,07
 • CARDANO/TL
  10.34
  % 4,50
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,25

7’den Fazla Kestirimi Tutan Analist: Bu 4 Altcoin’e Bakın! En Fazla Kârı Getirecekler

7’den Fazla Kestirimi Tutan Analist: Bu 4 Altcoin’e Bakın! En Fazla Kârı Getirecekler

Tanınan kripto trader’ı ve analisti Smart Contracter, piyasa güzelleştikçe üst taraflı hareketler için en fazla potansiyele sahip altcoin projelerini açıklıyor. Bu kapsamda usta analist, Bitcoin ve 4 altcoin’de boğa eğilimli olduğunu belirtiyor.

Smart Contracter: Bu 2 altcoin projesi en fazla kârı getirecek!

Piyasada “Smart Contracter” olarak bilinen usta analist, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri Aave (AAVE) ve Synthetix (SNX)’e dikkat çekiyor. Analist, bu 2 altcoin projesinin, son piyasa düzeltmesi sırasında öbür altcoin’lere kıyasla ne kadar güçlü oldukları göz önüne alındığında muhtemelen en fazla yükselenler olacağını söylüyor.

Smart Contracter, düşük düşük düzeylere (LL) ulaşmak yerine, birden fazla mavi çipli DeFi’nin daha yüksek düşükler (HL) kaydettiğini ve bu nedenle çift haneli aralıkta bir sıçrama beklenmesi gerektiğini belirtiyor. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AAVE, SNX ve başkaları üzere DeFi mavi çipler… Muhtemelen en azını terk ettikleri için en çok sıçrayacaklar. Birçoğu LL’leri bile yapmadı, bunun yerine HL’ler yapıyor ve buradan potansiyel olarak %30’dan fazla sıçramayı bekliyor.

Usta analist: Bitcoin, Ethereum ve Litecoin düşmeden evvel güçlü yükselecek!

Usta analist, 107.600 takipçisine, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin’in (LTC) düşmeden evvel Mart ayının birinci haftasında fiyatlarının artmasını beklediğini söyledi. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Fiyat hareketinin bu hafta yahut 2 hafta içinde nasıl oynandığını görüyorum. Grafiğimde ETH var fakat yapısal olarak BTC ve LTC ile aynı… Esasen, bu haftanın kaçınılmaz haftalık yükselişlerden kimilerini, diğer bir geri çekilme öncesinde bekliyorum.

İşte ünlü analist Smart Contracter’ın başarılı iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, usta analist Smart Contracter birçok başarılı kestirime imza attı. Analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca ünlü analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de gerçek öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz haftalarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara hakikat geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Başarılı analist bu iddiasında de haklı çıktı ve altcoin çöküşünü evvelden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten başarılı analist Smart Contracter, bu varsayımında de haklı çıktı. Bu nedenle yatırımcılar ve trader’lar, analistin iddialarını yakından izliyor. Bu bilgiler ışığında, analistin son kestirimi dikkatle değerlendirilmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance