7’den Fazla İddiası Tuttu! Analist: Bu 2 Altcoin, Patlayarak Bu Düzeyleri Vuracak - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496887,137
  % -2,21
 • ETHEREUM/TL
  19557.28
  % -3,25
 • RIPPLE/TL
  12.89
  % -8,46
 • BITCOIN CASH/TL
  9225.48,362
  % 33,07
 • LITECOIN/TL
  2524.45
  % 9,76
 • COSMOS/TL
  207.85
  % -6,40
 • CARDANO/TL
  11.43
  % -3,50
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

7’den Fazla İddiası Tuttu! Analist: Bu 2 Altcoin, Patlayarak Bu Düzeyleri Vuracak

7’den Fazla İddiası Tuttu! Analist: Bu 2 Altcoin, Patlayarak Bu Düzeyleri Vuracak

Başarılı kestirimleri olan kripto analisti Smart Contracter, kripto piyasalarının bir dönüş için hazır olabileceğini düşünüyor. Analist, çok konuşulacak Bitcoin ve altcoin iddialarını paylaşıyor.

Smart Contracter: Bitcoin fiyatı, 60.000 dolar ile yeni bir ATH yapacak!

Usta analist Smart Contracter, yeni iddialarını açıklıyor ve Bitcoin’de taban düzeyinin görüldüğünü belirtiyor. Analist, piyasalarının artık bir geri dönüş için hazır olabileceğini vurguluyor. Analiste nazaran, BTC fiyatı 60.000 dolar ile yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kaydedecek. Smart Contracter hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Finansman nihayet negatif, düşükler silindi, düşüşü satın aldı.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Usta analist: FTT, en güçlülerden ve birinci iyileşenlerden biri olacak! 40 doları aşacak

Usta analist, kripto türevleri ticaret platformu FTX Exchange’in mahallî varlığı olan FTX Token’i (FTT) yakından izlediğini söylüyor. Analist, altcoin’in başkalarından daha süratli ve daha sert bir halde geri dönmesini bekliyor. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aylardır olduğu üzere FTT, en güçlülerden ve birinci iyileşenlerden biri olacak. Temiz ABC yapısı, %20 düşüş ve şimdiden tabanlardan süratle sıçrayor…

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: Bu altcoin projesi yüzde 100’ün üzerinde yükselecek!

Smart Contracter, tekrar eden dalgalarda ortaya çıkan piyasa hassaslığını belirleyerek fiyat hareketini kestirim etmeye çalışan bir tahlil tekniği olan “Elliott Wave” teorisini kullanır. Trader tahliline nazaran, FTT’nin kripto piyasalarındaki düzeltme sona erdiğinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 40 doların üzerinde yeni bir baskı yapacağına inanıyor.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Ek olarak analist, önümüzdeki haftalarda Bitcoin karşısında pahasını ikiye katlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği ölçeklenebilir akıllı mukavele platformu TomoChain’e (TOMO) bakıyor. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TOMO artık resmi olarak benim en büyük altcoin çantam. Ders kitabı IHS (invese head and shoulders) BTC çiftinde 5 dalgalı üst ve ABC 0,618’e iniyor. Artı tüm hacim TAM OLARAK bir IHS’de görmek istediğimiz şey, buradan %100’ün üzerinde olmasını bekliyoruz.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Ünlü analist, S&P 500’ün yükselişini de izliyor

Ünlü analist, ayrıyeten S&P 500’ün yükselişine yatırımcıların risk iştahının bir barometresi olarak bakıyor. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pay senetleri üzerinde güçlü geri alım, büyük SR değişimi, çok sayıda hacim, hoş günlük çekiç oluşumu… Hisse senetleri burada tekrar kuzeye dönerse, bence büyük olasılıkla kripto para tasarrufu da yapacak.

İşte Smart Contracter’ın başarılı iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de gerçek öngördü.

Smart Contracter, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara hakikat geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu iddiasında de haklı çıktı ve altcoin kanamasını evvelden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu iddiasında de haklı çıktı. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını yakından izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance