2 Altın Analisti Varsayımlarını Açıkladı: Bu Düzeyleri Dikkatle İzleyin! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484097,589
  % 1,87
 • ETHEREUM/TL
  17289.13
  % 2,19
 • RIPPLE/TL
  10.79
  % 25,15
 • BITCOIN CASH/TL
  5481.98,621
  % 5,12
 • LITECOIN/TL
  2026.62
  % 11,15
 • COSMOS/TL
  172.58
  % -0,28
 • CARDANO/TL
  9.92
  % 0,51
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

2 Altın Analisti Varsayımlarını Açıkladı: Bu Düzeyleri Dikkatle İzleyin!

2 Altın Analisti Varsayımlarını Açıkladı: Bu Düzeyleri Dikkatle İzleyin!

Tanınan altın analisti Rajan Dhall, sert düşüş sonrası piyasaları yorumluyor ve izlenecek kritik düzeyleri açıklıyor. BubbaTrading.com baş pazar stratejisti Todd ‘Bubba’ Horwitz’da piyasaları yorumladı ve altın’da short olduğunu söyledi.

Rajan Dhall: Altın fiyatı için bu düzeyleri izleyin!

Ünlü altın analisti Rajan Dhall’a nazaran, günlük altın grafiği fiyatın şu anda güçlü bir düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Analiste nazaran, yakında kimi uygun dayanak düzeyleri olduğu için altın böcekleri için tüm umutlar kaybolmadı. Rajan Dhall’a nazaran, 1676,60 dolar/ONS düzeyindeki kırmızı dayanak düzeyi geçmişte kıymetli bir düzeydi. Analiste nazaran, Mart 2020’de fiyat güçlü bir dirence çarptı ve nihayet kırıldığında, bir sonraki yükselişten evvel bir takviye düzeyi olarak kullanıldı.

Buna ek olarak analiste nazaran, hacim profili yaklaşık tıpkı fiyatta düşük hacimli bir node gösteriyor ve bu çoklukla bir dayanak alanını yansıtabilir. Rajan Dhall’a nazaran, kanal oluşumu açık kırmızı renkte işaretlendi ve kanalın alt kısmı çok yakın. Analiste nazaran, bu düzey daha evvel bir kere dayanak düzeyi olarak kullanıldı. Biraz dayanak olursa Rajan Dhall’a nazaran, bir sonraki direnç düzeyi 1.776,5 dolar/ONS düzeyinde. 

Todd ‘Bubba’ Horwitz, piyasalar düşerken altın’da short!

Bu analiste nazaran, 2020’deki konsolidasyonun düşük düzeyiydi ve Mart 2020’de kıymetli bir direnç düzeyiydi. Rajan Dhall’a nazaran, zati bu düzeyde bir sıçrama oldu, bu yüzden bir defa daha olmaması için hiçbir neden yok. Şu anda analiste nazaran, ayıların hala vazifede olduğu açık, lakin fiyat bu düzeylerden yükselirse Rajan Dhall’a nazaran, boğaların bir defa daha piyasaya hakim olduğunu görebiliriz. 

BubbaTrading.com baş pazar stratejisti Todd ‘Bubba’ Horwitz’da piyasaları yorumladı ve altın’da short olduğunu söyledi. BubbaTrading.com’dan Todd Horwitz, nominal getirilerin enflasyon endişelerinde arttığını, fakat iktisadın düzgünleşme umutlarının altında derin, yakın vakitte güzelleşmeyecek yapısal meseleler olduğunu söyledi. Todd Horwitz, kapatılan küçük işletmelerin birçoklarının piyasaya geri dönmeyeceğini de kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance